رژیم پوسیده صهیونیستی امروز چیزی در اختیار ندارد/ ترس صهیونیست‌ها از موشک‌های مقاومت

سردار سلیمانی در مازندران:
رژیم پوسیده صهیونیستی امروز چیزی در اختیار ندارد/ ترس صهیونیست‌ها از موشک‌های مقاومت
یکشنبه 1400/03/02 - 13:02
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: زمانی آرزو داشتیم که سنگ ها به تلاویو پرتاب شود اما هم اکنون شاهد هستیم که موشک به تلاویو اصابت می کند و صهیونیست ها که از جان خود بیمناک هستند در این مدت 12 روز در پناهگاه به سر میبردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی در آیین طرح جبهه خرمشهری‌ها و هفتمین آئین نهضت کمک های مومنانه در شهرستان بابلسر که با حضور سردار مسلمی فرمانده سپاه کربلا، سردار میرزایی فرمانده انتظامی استان، بسیجیان، مسئولان استانی و شهرستانی در مصلی شهرستان بابلسر برگزار شد اظهار کرد: فتح خرمشهر به فرموده امام راحل فتح خاک نبود بلکه فتح ارزش های اسلامی است.

وی خاطرنشان کرد: با حضور امام خمینی مسیر سلطه و مسیر بشریت تغییر پیدا کرد و از محیط زیر بار ظلم به سمت ازادی و استقلال حرکت کردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: بیش از 20 سال از قرن میلادی جدید گذشته و باید ببینیم که وضعیت جغرافیایی و گفتمانی اسلام در دنیا به چه میزان گسترش یافته است.

سلیمانی یادآور شد: رژیم صهیونیستی که روزی در اندیشه نیل تا فرات بود امروز چیزی در اختیار ندارد و جبهه مقاومت آنها را با چالش های جدی رو به رو کرده است.

وی با اشاره به اینکه سلاح انتفاضه سنگ بوده است گفت: زمانی آرزو داشتیم که سنگ ها به تلاویو پرتاب شود اما هم اکنون شاهد هستیم که موشک به تلاویو اصابت می کند و صهیونیست ها که از جان خود بیمناک هستند در این مدت 12 روز در پناهگاه به سر میبردند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: این رژیم پوسیده فقط نیاز به یک تکان دارد و مردم جهان اسلام به فرموده مقام معظم رهبری رژیم غاصب اسرائیل را از روی زمین محو خواهند کرد.

سلیمانی با گرامیداشت سوم خرداد ماه که سالروز آزادسازی خرمشهر است اظهار کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند خرمشهرهای زیادی در پیش است و اگر روزی منطقه جغرافیایی خرمشهر آزاد شد هم اکنون باید نسبت به دولت سازی اسلامی اقدامات مناسبی صورت گیرد.

وی با بیان اینکه بسیج ظرفیت بسیار مناسبی برای عبور از چالش ها و تحقق چشم انداز انقلاب اسلامی است خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه تشکیلات بسیج یک تشکیلات مردمی است می تواند در تحقق مردم‌سالاری دینی اثرگذار باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه جبهه خرمشهرها یعنی پیروزی در محیط ناکارآمد و کم اثر، تصریح کرد: به دلیل سیستم‌ها و روش های نامناسبی که در فضای اداری وجود دارد نیاز به سازماندهی برای رفع این مشکلات است و با طرح جبهه خرمشهرها می توان شاهد پیشرفت های بسیار زیادی باشیم.

سلیمانی تاکید کرد: نظام اسلامی ادارات و سازمان ها نیستند بلکه مردم نقش اصلی را در جمهوری اسلامی دارند.

وی افزود: تحول از وضع موجود به وضع مطلوب باید در دستور کار تمامی اقشار باشد و در گام نخست شهرستان بابلسر از استان مازندران درحال انجام این کار است که جای بسی خرسندی دارد که امیدواریم این کار به عنوان یک الگو در تمامی کشور اجرایی شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین یادآورشد: انتخابات پیش رو فرصتی برای تغییر از وضع موجود برای رسیدن به وضع مطلوب است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند تا دولت اسلامی تشکیل نشود جامعه اسلامی تشکیل نمی شود که امیدواریم ملت عزیز ایران با حضور پرشور در انتخابات زمینه تشکیل دولت اسلامی را رقم بزنند.
 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.