سازمان بسیج ۲۰۰ هزار شغل جدید امسال در کشور ایجاد می‌کند‌

سردار سلیمانی:
سازمان بسیج ۲۰۰ هزار شغل جدید امسال در کشور ایجاد می‌کند‌
شنبه 1400/01/21 - 07:59
رئیس سازمان بسیج از ایجاد ۲۰۰ هزار شغل در کشور توسط این سازمان خبر داد و گفت: استان گیلان نیز سهمی از این میزان ایجاد شغل برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی عصر امروز در جلسه برنامه‌ریزی تحقق شعار سال در سالن شهید انصاری استانداری گیلان، تحقق ایرانِ قوی را یکی از اهداف رهبر معظم انقلاب در انتخاب شعار سال دانست و اظهار داشت: جمهوری اسلامی در بسیاری از مولفه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی از قدرت بالایی برخوردار است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تأکید بر لزوم توجه به اقتصاد مقاومتی مردم‌سالار در کشور خاطرنشان کرد: استان گیلان از ظرفیت‌های مختلفی در حوزه‌های جغرافیایی، صنعت، گردشگری، صنایع‌دستی و غذایی برخوردار است و یکی از استان‌‌های بسیار مستعد برای تحقق اقتصاد مقاومتی مردم‌سالار است.

سردار سلیمانی قدرت ایران در مولفه سیاسی، فرهنگی، نظامی، اجتماعی و زیرساختی را مورد اشاره قرار داد و با بیان اینکه افتتاح پروژه‌های زیرساختی نشان‌دهنده این امر است ابراز داشت: از آنجا که مسئله خودکفایی برنج در کشور یک اصل مهم است لذا این مسئله باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی با اشاره به ضرورت انجام هدف‌گذاری‌های لازم در حوزه خودکفایی برنج و تعیین نقشه راه برای این کار ابراز داشت: در این حوزه نیز می‌توان از ظرفیت بسیج و مردم پای کار استفاده کرد.

رئیس سازمان بسیج ‌از ایجاد 200 هزار شغل در کشور توسط این سازمان خبر داد و بیان کرد:  200 هزار شغل در سال جدید توسط این سازمان ایجاد می‌شود و استان گیلان نیز سهمی از این میزان ایجاد شغل برخوردار است.

سردار سلیمانی پتانسیل واحدهای تولیدی و کارخانجات در سطح کشور را مورد توجه قرار داد و ابراز داشت: واحدهای تولیدی بسیار خوبی در کشور در حال فعالیت بوده‌اند که می‌توانند در اقتصاد کشور و اشتغالزایی نقش‌آفرین باشند و کمک کنند.

رئیس سازمان بسیج ‌با تأکید بر نقش مؤثر برندسازی محصولات مختلف کشاورزی و صنعتی در کشور گفت: بسیج در زمینه برندسازی محصولات مختلف کشاورزی و صنعتی نیز از آمادگی لازم برخوردار است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.