باید حرکت عظیم عمومی در کارآفرینی ایجاد کنیم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
باید حرکت عظیم عمومی در کارآفرینی ایجاد کنیم
شنبه 1399/11/04 - 16:25
سردار غلامرضا سلیمانی گفت: باید به دنبال گسترش و تعمیق تعامل و هم افزایی داشته باشیم و براساس منظومه فکری رهبر معظم انقلاب بتوانیم یک حرکت عظیم عمومی در جهت ایجاد اشتغال و کارآفرینی ایجاد کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ جلسه تفاهم نامه بین سازمان بسیج مستعضفین و کمیته امداد خمینی(ره) بعد از ظهر امروز با حضور سردار سلیمانی رییس بسیج سازمان بسیج، سید مرتضی بختیاری رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) و جمعی از مسئولان برگزار شد.

سردار غلامرضا سلیمانی در این مراسم اظهار کرد: برگزاری چنین تفاهم نامه‌ای با حضور رئیس کمیته امداد که پرتلاش هستند، می تواند بسیار مطلوب باشد که باید از تلاش‌های ایشان قدردانی کنیم.

رییس سازمان بسیج مستضعفین افزود: بسیج می تواند به مدد کمیته امداد امام خمینی(ره) بیاید. در واقع این تفاهم نامه سابقه عملیاتی مطلوبی در کارنامه خود دارد، این تفاهم نامه دارای عمق عملیاتی موفق و درخشان است که استانهای کشور اقدامات مطلوبی را در مدت زمان کوتاه توانسته اند رقم بزنند.
 
وی ادامه داد: ما به دنبال گسترش و تعمیق همکاری بین سازمان بسیج و کمیته امداد امام خمینی(ره) هستیم و به نظر با توجه به همکاری گذشته می توان یک حرکت عمومی دیگر را آغاز کرد و هدف ایجاد مراکز نیکوکاری و خیریه در شهرستان‌ها و استانهای کشور کمک به اشتغال و کمک به دانش بنیانها است.
 
 سردار سلیمانی ادامه داد: ما ایجاد اشتغال در کشور را توسعه دادیم تا منجر به تولید، کارآفرینی مولد و مردمی شدن اقتصاد و توانمند شدن اقشار محروم از نطر اقتصادی شود.
 
وی افزود: سازمان بسیج خادم ملت است  و آمادگی این را دارد تا ظرفیت بسیج را به خط کند و فراتر از تفاهم نامه اهداف را محقق کند.
 
رییس سازمان بسیج گفت: در این طرح، برخی موضوعات توفیقات بیش از ۱۰۰ درصدی است و تا پایان سال این حرکت تکمیل می شود و محرومان تحت پوشش قرار داده خواهند شد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.