آیین اختتامیه "اولین رویداد مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج" برگزار شد

با حضور رئیس سازمان بسیج مستضعفین؛
آیین اختتامیه "اولین رویداد مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج" برگزار شد
دوشنبه 1399/09/03 - 11:14
آیین اختتامیه "اولین رویداد مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج " صبح امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ آیین اختتامیه "اولین رویداد مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج " صبح امروز با حضور سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در محل سالن جلسات سردار شهید قاسم سلیمانی این سازمان برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در این مراسم با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، از زحمات همه افرادی که در حوزه فرهنگی تولیدات مهم و اثرگذاری را خلق کرده اند، تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه همه می‌دانیم دشمن هویت ملی ما را هدف گرفته است، گفت: هویت ما یک هویت اسلامی، دراز مدت و تاریخی است و ریشه در خداپرستی چند ده هزار ساله ملت ایران دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه این هویت با ورود اسلام به ایران و انتخاب تشیع از سمت مردم به یک شجره تنومند فرهنگ اصیل تبدیل شده است، بیان داشت: ما ملتی هستیم که میراث دار یک فرهنگ اصیل و هنر ناب بوده که در دوران هایی از تاریخ توانسته است تمدن بسازد.

سردار سلیمانی با بیان اینکه امروزمی‌بینیم کشورهایی که از خارج جغرافیای سیاسی ایران هستند خودشان را جزو تمدن ایرانی اسلامی می‌دانند، تصریح کرد: با پیروزی انقلاب اسلامی بار دیگر شرایطی فراهم شده که ما تمدن سازی کرده و ملت ایران پیش قراول این کار مهم در جهان اسلام شود.

وی خاطر نشان کرد: بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب اسلامی و هدفگذاری برای ملت ایران با عنوان تحقق دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن  نوین اسلامی با تیکه بر همه ظرفیت ها و تجربیات تاریخی برای نیل به همین مقصود است. کاری که بسیج شروع کرده است در سال های گذشته و قرار است تا با همت شما عزیزان کار ادامه پیدا کند، با توانمندیابی و کشف استعدادهای جدید از نیروهای هنرمند باید با توانمند سازی این تولیدات را به سمت جامعه پردازی و تمدن سازی جهت بدهیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه گفت: در موضوع سرمایه گذاری ما باید این کار را انجام دهیم و رسالت سنگینی در انجام این مهم داریم و باید شرایط را طوری فراهم کنیم تا جایی که استعدادی وجود دارد میدان در اختیارش قرار داده شده و به تولید محصول برسد.

سردار سلیمانی افزود: در این ایام فرصت خوبی بود که بخشی از زحمات دوستان را مشاهده کنیم و  باید تلاش کنیم تا این تولیدات از رسانه استان برای مردم پخش شده و از فضای مجازی نیز برای انتشار این تولیدات فرهنگی استفاده کنیم.

گفتنی است در این مراسم که به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور سردار سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین، سردار آزادی معاون فرهنگی هنری بسیج و سپاه های استانی برگزار گردید، از برترین مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج و استان های برتر شرکت کرده در اولین رویداد مراکز آفرینش های فرهنگی هنری بسیج  تجلیل به عمل آمد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.