ظرفیت حل همه مسائل کشور در داخل وجود دارد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
ظرفیت حل همه مسائل کشور در داخل وجود دارد
دوشنبه 1399/09/03 - 08:52
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مسؤولانی که لازم است از ظرفیت‌های انقلابی و بسیجی پشتیبانی کنند، مطلع باشند و بدانند ظرفیت حل همه مسائل در داخل کشور وجود دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ مراسم اختتامیه دومین جشنواره سراسری “نجم” سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد.

سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین طی سخنانی در این مراسم ضمن تبریک فرارسیدن هفته بسیج گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب تبیین فرمودند مادر گام دوم انقلاب قرار داریم و در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری ملت ایران را به ویژه جوانان را به میدان فراخواندند تا با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی، با امید به آینده و نترسیدن از دشمن و با روحیه جهادی و با جهش در پیشرفت بتوانند گام‌های بلند تحقق دولت اسلامی جامعه پردازی و تمدن نوین اسلامی بردارند و انشاالله این هدف بزرگ و تاریخی را محقق کنند.

وی ادامه داد: در این میان، حل سریع مسائل اهمیت ویژه‌ای دارد و اساسا تشکیل دولت اسلامی یعنی پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی در همه ابعاد و تحقق مردم‌سالاری دینی و مردم سالاری اسلامی در همه موضوعات.

سردار سلیمانی گفت: ما برای اینکه بتوانیم این مهم را محقق کنیم نیاز داریم به شناخت ظرفیت ها و با تکیه بر انرژی داخلی و درونی ملت ایران و ظرفیت‌های گسترده میهن اسلامی گام های بلندی را جهت پیشرفت و عدالت برداریم.

رئیس سازمان بسیج افزود: برداشتن گام های بلند مستلزم احصای مسائل گوناگون است و چون این مسائل به صورت ریز و درشت در جغرافیای جمعیتی در سطح ایران اسلامی گسترده هستند لازم است به صورت گسترده یعنی نهضتی به حل آن ها پرداخت حل مسائل هم قطعاً با روشها و تکنیک‌های عالمانه خواهد بود.

وی اضافه کرد: نهضت جوانان مسئله محور که منبعث از حرکت قابل ستایش بسیج دانشجویی در سالهای اخیر است و مورد تحسین رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفته است یک تجربه گرانسنگ برای نسل جوان است که انشالله با تکیه بر این تجربه ما بتوانیم به این حرکت مقدس را افزایش دهیم.

سردار سلیمانی گفت: دومین جشنواره نجم فرصتی است تا ما بیشتر با این ظرفیت آشنا شویم و مسئولینی که لازم است از این حرکت از این ظرفیت قابل ستایش و انقلابی و بسیجی پشتیبانی کنند، مطلع شوند و بدانند ظرفیت حل همه مسائل در داخل کشور وجود دارد و ظرفیت حل مسائل از روش‌های عالمانه با تکیه بر فناوری های روز و همینطور هزینه های کم و زمان کوتاه فرصتی است برای پیشرفت و دستیابی به عدالت و تحقق فرامین رهبر معظم انقلاب حضور در این حرکت یک توفیق بزرگ الهی است.

وی با قدردانی از زحمات برگزارکنندگان جشنواره نجم یادآور شد: زحماتی که برای این جشنواره کشیده شده قابل تقدیر است و ما نیز از همه کسانی که در این حرکت بزرگ سهم و نقش دارند سپاسگذاریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.