اعتلای بسیج دانشجویی باید با کادرسازی انجام شود

سردار سلیمانی:
اعتلای بسیج دانشجویی باید با کادرسازی انجام شود
یکشنبه, 01/17/1399 - 10:11

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: رویکردهای جدید بسیج دانشجویی مورد پذیرش است و این نوع سازماندهی‌ها باید مطابق با دو هدف اصلی شما یعنی کادرسازی و نقش‌آفرینی انجام شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در معاونت عملیات جهادی سازمان بسیج دانشجویی، ضمن گفت‌وگو با اعضای این معاونت، از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته در حوزه عملیات جهادی مطلع شد.

سردار سلیمانی در ادامه با حضور در جمع هیئت رئیسه و معاونت‌های ماموریتی سازمان بسیج دانشجویی گفت: بسیج یعنی به کارگیری نیرو‌های مردمی لذا ساختار‌ها و امکانات شما باید به گونه‌ای باشد که این امر محقق شود.

او با اشاره به طرح اعتلای سازمان بسیج دانشجویی گفت: رویکرد‌های جدید شما مورد پذیرش است و کاملاً صحیح بیان شده است. این نوع سازماندهی‌ها باید مطابق با دو هدف اصلی شما یعنی کادرسازی و نقش‌آفرینی انجام شود و فراگیری آن در سطح استان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری گفت: نقش آفرینی دانشجویان بسیجی بر اساس مسئله محوری است و استقبال و تایید رهبری در این اواخر یک تاکید هم داشت که آن استمرار این حرکت است.

او با توجه به فعالیت‌های جدید سازمان بسیج دانشجویی در حوزه‌های حکمرانی جدید و رشد فناوری و سرعت گسترش و عمق نفوذ آن تاکید کرد: باید از این ظرفیت‌ها در برنامه ریزی‌ها بهره برد، دوره دیوان سالاری دیجیتال شروع شده لذا حکومت‌ها باید از این فضا‌ها استفاده کنند و گرنه عقب می‌مانند و غیر از این‌ها بهره می‌برند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در خصوص استقلال نسبی سازمان بسیج دانشجویی نیز گفت: اولین شرط استقلال نسبی، استقلال در برنامه ریزی است و سازمان بسیج دانشجویی زیر ساخت این شرایط را دارد و این قضیه دور از دسترس نیست و ضروری است اجرا شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.