دعوت رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مردم برای حضور پرشور در انتخابات

طی پیامی صورت پذیرفت؛
دعوت رئیس سازمان بسیج مستضعفین از مردم برای حضور پرشور در انتخابات
پنجشنبه, 12/01/1398 - 16:59
سردار سلیمانی طی پیامی از مردم برای شرکت پرشور در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی دعوت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ رئیس سازمان بسيج مستضعفين با صدور پيامى، ملت ايران را به مشاركت در حماسه ملى انتخابات مجلس دعوت كرد.

متن این پيام به شرح زير است:

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت قهرمان ايران!
روند حوادث كشور و قرائن آشكار و پنهان؛ جملگى حكايت از آن دارند كه آمريكا و اذناب داخلى شيطان بزرگ، در يك همپيمانى آشكار طى سالهاى اخير به قصد ايجاد فشارى تاريخى برگُرده مستضعفين، در پى مأيوس ساختن ولى نعمتان حقيقى انقلاب از جمهورى اسلامى اند!

به نحوى كه در تصور خام و احمقانه خويش گمان مى كنند اگر يك جريان سياسى واداده و آمريكاپرست، اقتصاد كشور را به نيابت از آمريكا تعمداً فلج نمايد مستضعفين ايران و جهان دست از حمايت از انقلاب اسلامى خواهند شست!

حال آنكه هنوز نمى دانند مستضعفين عالم، انقلاب را همچون فرزند خويش از خون و جان خويش عزيزتر مى شمارند و تا پاى جان از انقلاب اسلامى حمايت خواهند كرد.

اينجانب به عنوان خادم بزرگترين تشكيلات مستضعفين جهان، يكايك ملت ايران خصوصا ده ها ميليون همرزم بسيجى ام را بدينوسيله به حضورى دشمن شكن و وحدت آفرين در راستاى تشكيل مجلسى قوى و در خور شأن ايران بزرگ، پاى صندوقهاى رأى دعوت مى نمايم. و اميد آن دارم كه به فضل الهى تشكيل مجلسى پاسخگو و مردمى، گره گشاى دردها و محروميتهاى مستضعفان و ولى نعمتان راستين انقلاب باشد.

والسلام عليكم و رحمة الله و بركاته

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.