ترامپ عامل سرسپرده اندیشکده های صهیونیست است/ برنامه سال ۹۹ بسیج متمرکز بر تقویت پایگاه های مقاومت است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اصفهان:
ترامپ عامل سرسپرده اندیشکده های صهیونیست است/ برنامه سال ۹۹ بسیج متمرکز بر تقویت پایگاه های مقاومت است
شنبه, 11/19/1398 - 07:29
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ترامپ یک عامل سرسپرده اندیشکده های صهیونیست است و فردی انسان نماست که در مقابل مردم ایران از هیچ جنایتی دریغ نمی کند، عنوان کرد: امروز ملت ایران وارد مرحله تمدن نوین اسلامی شده و این از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی بیان کرد: پیروزی انقلاب اسلامی بدون تردید یک اتفاق بزرگ در دوران معاصر است که حوادث و تحولات بین المللی و منطقه ای را از زمان پیروزی به بعد به طور کامل تحت تاثیر قرار داد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: ملت بزرگ ایران در طول تاریخ خود در ۱۴۰۰ سال پذیرش اسلام در همه دوره ها به رهبری علما و تلاش و مجاهدت به دنبال تحقق حکومت اسلامی یا به دنبال حاکمیت ارزش های اسلامی در دوره ای مختلف زندگی خود بودند.

وی افزود: اما چون از یک رهبری ولایت فقیه برخوردار نبود پیروزی به دست نمی آمد، در طول پیروزی انقلاب یک ولی فقیه به میدان آمد و مردم را رهبری کرد و یکی از مقتدر ترین حکومت های مستبد در غرب آسیا را ساقط کرد.

ساقط کردن حکومت پهلوی یک کار ساده ای نبود

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: ساقط کردن حکومت پهلوی یک کار ساده ای نبود، چون امام راحل با دست خالی  با تکیه بر ایمان و غیرت دینی مردم، رهبری کردند.

وی تصریح کرد: حکومت پهلوی ضعیف نبود، شش ماه قبل از انقلاب گزارشی از سوی مراکز اطلاعاتی دنیا منتشر شد که این گزارش می گفت هیج گونه تولیدی متوجه حکومت پهلوی نیست، اسدالله علم نامه ای به شاه نوشت و اظهار نگرانی کرد و شاه پاسخی با کلمات زشت به او داد و گفت هیج نگرانی ای در این باره نیست.

رئیس سازمان بسیج گفت: در محرم سال ۵۷ شعاری مبنی بر غلبه خون بر شمشیر دادند و این راهبرد امام راحل بود، یعنی در واقع تکیه بر دین داشت و این به معنای تغییر مفهوم قدرت است.

آمریکا در هر صحنه ای مقابل ما بود شکست خورد

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج در این باره اذعان کرد: بر همین اساس می بینیم با این که بیش از ۵۰ درصد قدرت نظامی دنیا در اختیار آمریکاست و برخی می گویند برترین قدرت نظامی تاریخ است، این قدرت در مقابل انقلاب اسلامی کارآیی ندارد؛ آمریکا در هر صحنه ای مقابل ما بود شکست خورد.

امام راحل مفهوم قدرت را تغییر داد

سردار سلیمانی تصریح کرد: امام راحل مفهوم قدرت را تغییر داد و امروزه قدرت معطوف به قدرت هسته ای و استقرار ارتش در خلیج فارس نیست، دیدید که امریکا و انگلیس شاهد چه خفت هایی بودند، هم ناوهای آن ها توقیف شد و هم عین الاسد مورد اصابت موشک قرار گرفت.

وی ابراز کرد: استقرار نظام مقدس الگوی کامل از تأثیر نظر و رأی مردم در امور خودشان را طراحی کرد، یک وجه از این مردم سالاری شرکت در انتخابات است.

سردار سلیمانی گفت: رهبری فرمودند مردم باید در همه مسائل سالار خودشان باشند و بسیج مظهر کامل تحقق مردم سالاری اسلامی است.

رئیس سازمان بسیج ادامه داد: هر سال به طور متوسط مردم در یک انتخابات شرکت می کنند و در سایر مسائل هم مردم دارای رای و نظر هستند، تعبیر امام راحل درباره ایران این است که جمهوری اسلامی یک موهبت الهی بود که به مردم اعطا شد.

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج تأکید کرد: اسرائیلی که در اندیشه نیل تا فرات بود امروزه در منطقه خودش هم امنیت ندارد،

ترامپ عامل سرسپرده اندیشکده های صهیونیست است

وی با بیان اینکه ترامپ عامل سرسپرده اندیشکده های صهیونیست است و فردی انسان نماست که در مقابل مردم ایران از هیچ جنایتی دریغ نمی کند، عنوان کرد: امروز ملت ایران وارد مرحله تمدن نوین اسلامی شده و این از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است، همه دنیا می دانند که ایران از هیچ ملتی تبعیت نمی کند و الگو است.

وی با بیان اینکه ملت های دیگر از ملت ایران الگو می گیرند، خاطرنشان کرد: رهبری فرمودند تشکیل جمهوری اسلامی یکی از عملی ترین اقدامات در زمینه ظهور حضرت حجت(عج) محسوب می شود.

بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی

سلیمانی عنوان کرد: یکی از تفاوت ها این است در غرب احزاب تلاش می کنند تا قدرت را به دست بگیرند و منافع کشور را به سمت گروه و حزب خودشان که عمدتاً صهیونیستی ها و سرمایه داری است ببرند اما در جمهوری اسلامی آیت الله بهشتی می فرماید ما شیفتگان خدمت هستیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه امام راحل با قلب و دل خودشان شجره بسیج را بنیان گذاشتند و امسال به بلوغ چهل سالگی رسید، گفت: بسیج در گام دوم انقلاب متناسب با بیانات رهبری باید راهبردهای مناسبی انتخاب کند.

وی با بیان اینکه روز گذشته رهبری فرمودند که موشک یکی از مولفه های قدرت است اما عامل اصلی قدرت حصور مردن است، اظهار کرد: بسیج در این راه رسالت بزرگی دارد، این رسالت زمانی به درستی انجام می شود که به سرپنجه های آن یعنی پایگاه های توجه لازم شود.

سلیمانی تاکید کرد: بسیج باید راهبرد و تاکتیک داشته باشد، یعنی دنیا د دشمن را بشناسد و بداند دشمن ما نظام سلطه است و مهم ترین مانع در راه تمدن اسلامی غده چرکین رژیم صهیونیستی است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در تشریح تاکتیک بسیج گفت: بسیج باید با توجه به سلایق مردم به صورت بومی برنامه‌ریزی های جذاب برای نقش آفرینی داشته باشد؛ مساجد به عنوان محور فعالیت های پایگاه و پایگاه به عنوان نقطه عظیمت بسیج برای نقش آفرینی به شمار می رود.

برنامه سال ۹۹ بسیج متمرکز بر تقویت پایگاه های مقاومت است

وی با بیان اینکه برنامه سال ۹۹ بسیج متمرکز بر تقویت سرپنجه های بسیج مانند پایگاه های مقاومت است، تصریح کرد: پایگاه های بسیج برای تحکیم سبک زندگی اسلامی باید برنامه‌ریزی داشته باشند، همه یک هدف در جنگ ترم به نام تمرکز بر عملیات گسترده کنشی است که باید ابتکارانه باشد، آن هم سبک زندگی ایرانی اسلامی است.

سلیمانی با بیان اینکه برای محلات باید بر مبنای مسجدمحوری با هدف محله اسلامی برنامه ریزی داشت، گفت: در گام دوم انقلاب باید در پیشرفت جهش داشت که در بسیج هم مصداق دارد، باید کارها سرعت بگیرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه سازمان بسیج سیاست ها و اهداف را استخراج می کند در اختیار استان ها قرار می دهد، گفت: سازمان بسیج در برنامه ریزی پایگاه ها نقشی ندارد؛ راه و روش تحقق اهداف و انتخاب مسیرها و اقتضائات بومی مربوط به پایگاه هاست.

وی افزود: تمام فعالیت های بسیج باید نقطه آغازی در پایگاه بسیج داشته باشند با اقشار هم باید خدمات متنوع خودشان را در قالب پایگاه ها انجام بدهند.

سلیمانی عنوان کرد: استان اصفهان بی نظیر ترین نقش ها را در دفاع مقدس داشت و شهدای بزرگی تقدیم انقلاب کرد، در گام دوم انقلاب هم باید بسیج در اصفهان بدرخشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: امورات بسیج را بدون بوروکراسی و پیچ و خم ها ادامه خواهیم داد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.