تقویت پایگاه ها و اقشار در سال آینده از اولویت های بسیج است

سردار سلیمانی:
تقویت پایگاه ها و اقشار در سال آینده از اولویت های بسیج است
پنجشنبه, 09/21/1398 - 10:51
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه در سال آینده نگاه ویژه‌ای به پایگاه‌های بسیج محلی و تقویت اقشار بسیج خواهیم داشت، گفت: بسیج باید با تلاش مدیران، مسئولین و آحاد بسیجیان نقش آفرینی عمیق و مهمی در کشور داشته باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی صبح امروز در جلسه شورای معاونین اقشار بسیج با اشاره به اهمیت  طرح اعتلای بسیج و ضرورت نقش آفرینی در عرصه های مختلف سیاسی، اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، عنوان کرد: باید در جهت اعتلای سطح مدیریتی بسیج با محوریت بیانیه گام دوم انقلاب تلاش کنیم.

وی در ادامه ضمن  تشریح اهداف بسیج، اضافه کرد: ما باید در راستای ماموریت های بسیج به توسعه هدفمند بیندیشم و در جهت تاثیرگذاری بهتر برنامه های بسیج در سال 99 برنامه ریزی دقیقی داشته باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ضمن اشاره به اهمیت نقش مدیران بسیج در رسالت و ماموریت های بسیج خاطرنشان کرد: بسیج مهم ترین و بزرگترین تشکیلات مردمی در کشور است که باید با تلاش مدیران، مسئولین و آحاد بسیجیان نقش آفرینی عمیق و مهمی در کشور داشته باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه تبدیل تهدیدها به فرصت بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری از اهداف بسیج است به تشریح برنامه های بسیج در سال 99 پرداخت و گفت: بسیج در سال 99 نگاه ویژه ای به پایگاه های بسیج محلی و واحدهای دانش آموزی خواهد داشت و تقویت این واحدها از اهم برنامه های بسیج می باشد همچنین تقویت اقشار بسیج از دیگربرنامه های راهبردی بسیج است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.