تمام مردم از برکات بسیج بهره‌مند شده‌اند

آیت الله نوری همدانی در دیدار با سردار سلیمانی:
تمام مردم از برکات بسیج بهره‌مند شده‌اند
پنجشنبه, 08/23/1398 - 14:36
یکی از مراجع تقلید گفت: برکات بسیج نیز در موارد مختلف شامل حال مردم شده است که به عنوان نمونه می‌توان به نقش بسیج در زمان جنگ تحمیلی و در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی اشاره کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ آیت‌الله حسین نوری همدانی ظهر امروز در دیدار با سردار سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین، با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه‌ای است که به فرمان امام راحل(ره) تشکیل شده است، مطرح کرد: مثال‌هایی که خداوند برای ما می‌زند بسیار آموزنده است مانند مثال شجره طیبه که ریشه‌های آن همیشه مقاوم و ثمره آن برای مردم مفید است.

وی افزود: برکات بسیج نیز در موارد مختلف شامل حال مردم شده است که به عنوان نمونه می‌توان به نقش بسیج در زمان جنگ تحمیلی در حضور درکنار مردم در عرصه‌های فرهنگی، سیاسی و اقتصادی اشاره کرد.

این مرجع تقلید با بیان اینکه در هر عرصه‌ای که مردم به کمک نیاز داشته باشند، بسیج وجود دارد، خاطرنشان کرد: انقلاب از اهمیت بسیاری برخوردار است چراکه تمام ارزش ما به برکت انقلاب به وجود آمده است و بسیج نیز برای حفظ انقلاب بسیار مهم است، در نتیجه لزوم وجود بسیج برای انقلاب بسیار است.

وی با اشاره به اینکه مردم نیازمند امنیت هستند، تصریح کرد: امام صادق(ع) فرموده است تمامی مردم به امنیت، عدالت و فراوانی نعمت محتاج هستند و بسیج نیز وظیفه دارد این موارد را برای مردم فراهم کند.

آیت الله نوری همدانی اضافه کرد: پیامبر اکرم(ص) نیز فرموده‌اند ارزش هرکسی در خدمت رسانی به دیگران مشخص می‌شود که در این خصوص بسیج از زمان شکل گیری توانسته عملکرد مطلوبی داشته باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.