بسیج باید علمدار مطالبه گری در کشور باشد

سردار سلیمانی در مازندران:
بسیج باید علمدار مطالبه گری در کشور باشد
چهارشنبه, 05/23/1398 - 12:40
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور مطالبه گری را حق مردم دانست و تاکید کرد که بسیج باید علمدار مطالبه گری در کشور باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشورصبح امروز در نشست قرارگاه جهاد فرهنگی و خدمات اجتماعی سپاه کربلا ، با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب درباره بسیج که فرمودند«بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی است»، اظهار کرد: بسیج تشکیلات مردمی و منحصربه فرد در کشور محسوب می شود و در اصل متولی مقابله با جنگ نرم دشمن در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

سردار سلیمانی با تصریح براینکه باید در کشور با تبعیض،فاصله طبقاتی و ظلم مقابله کرد، گفت: مطالبه گری حق مردم است و بسیج باید علمدار مطالبه گری در کشور باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور در ادامه با بیان این مطلب که باید آسیب ها و تهدیدات را شناسایی و برای رفع آنها اقدام کنیم افزود:فرصت های بزرگ فرهنگی در کشور داریم که برای مقابله با ترمیم آسیب ها، پیرامون مسائل گردشگری، نرخ رشد جمعیت و طلاق و اعتیاد میتوانیم از آن استفاده کنیم .

سردار سلیمانی با اظهار به اینکه امروزه یکی از مهم ترین تهدیدات استان مازندران تلاش دشمن برای تغییر سبک زندگی ایرانی اسلامی به سبک زندگی غربی است ،خاطرنشان کرد : با ارائه طرح های فرهنگی متناسب با جغرافیای فرهنگی اجتماعی استان میتوان این تهدید را به فرصت تبدیل کرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور با اشاره به نشست با رئیس رسانه ملی با بسیج درباره پخش تولیدات تلویزیونی و رادیویی بسیج افزود: تولیدات تلویزیونی و رادیویی بسیج با استقبال رئیس صدا و سیمای کشور مواجه شد از همین رو در تلاش هستیم تا با تقویت رسانه های استان در بخش صدا و سیما و در یک جدول پخش مشخص ، بتوانیم برنامه های با استانداردهای متناسب تولید کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود جمهوری اسلامی را مولود انقلاب خواند و اظهار کرد:جمهوری اسلامی ایران یک پدیده استثنایی در تاریخ اسلام محسوب می شود.

سردار سلیمانی با اشاره به بیانات امام راحل که فرمودند :«جمهوری اسلامی موهبت الهی بود که از سوی خداوند بزرگ به ملت ایران ارزانی شد»، تاکید کرد: با توجه به همه فداکاریها و تحمل مرارت ها در طول سالهای گذشته از مبارزات سال 42 تا بهمن 57 و نیز تقدیم شهدا برای به ثمر رسیدن انقلاب اسلامی، باید برای حفظ جمهوری اسلامی با کار جهادی تلاش کرد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.