وظیفه خبرنگاران کشف حقایق تازه و پرسشگری با نگاه جسارت انقلابی است

سردار سپهر در مراسم تقدیر از خبرنگاران:
وظیفه خبرنگاران کشف حقایق تازه و پرسشگری با نگاه جسارت انقلابی است
چهارشنبه, 05/16/1398 - 07:35
جانشین سازمان بسیج مستصعفین در مراسم تقدیر از خبرنگاران گفت: کشف حقایق تازه و پرسشگری برای حل مسائل نظام با نگاه جسارت انقلابی و آگاه سازی جامعه از وظایف امروز خبرنگاران ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛  سردار سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم هم اندیشی بزرگ اصحاب قلم و رسانه با تبریک روز خبرنگار گفت: وقتی از رهبر انصارالله با این همه مشکلات پرسیدند مشکل اصلی شما چیست اعلام کرد فقط رسانه؛ من نیاز به رسانه دارم تا صدای مظلومیت مردم یمن را به گوش جهان برسانم. بنابراین نقش رسانه در جهان امروز نقشی بی بدیل است.

وی در ادامه افزود: ما کاری با رسانه های ظالم تحت سیطره قدرت های جهانی نداریم. رسانه اسلامی و ملی موضوع بحث ماست. یک رسانه مانند یک معلم و مربی می تواند روشن کننده حقایق در جهان باشد.
 
جانشین سازمان بسیج مستصعفین گفت: بزرگترین تکلیف ما امروز حمایت از جبهه مقاومت است و نقش خبرنگار در مسیر گام دوم انقلاب بسیار مهم است‌. خبرنگار باید این بیانیه را به جامعه تبیین کند.
 
سردار سپهر همچنین عنوان کرد: کشف حقایق تازه و پرسشگری برای حل مسائل نظام با نگاه جسارت انقلابی و آگاه سازی جامعه از وظایف امروز خبرنگاران ماست.
 
وی توجه به رسالت و ماموریت در امر به معروف و نهی از منکر، فروتنی، نکته سنجی، خلاقیت و تیزبینی را از مهمترین وظایف خبرنگاران دانست و گفت: خوب شنیدن و خوب دیدن از جمله تکالیف امروز خبرنگاران است.
 
جانشین سازمان بسیج مستصعفین با بیان اینکه در ماموریت های بسیج، رقیب دولت و موازی کار با دولت نیستیم، اظهار کرد: بدون منت و داوطلبانه خدمات اجتماعی به مردم کشور ارایه می دهیم و از خبرنگاران دعوت می کنیم از اقدامات بسیج بازدید کنند و این اقدامات را به گوش و چشم مردم برسانند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.