فرهنگ شهادت جامعه را شکست‌ناپذیر می‌کند

سردار سپهر:
فرهنگ شهادت جامعه را شکست‌ناپذیر می‌کند
سه شنبه, 05/08/1398 - 10:25
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تا زمانی که فرهنگ شهادت‌طلبی در جامعه وجود داشته باشد، آن جامعه شکست‌ناپذیر خواهد بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار «محمدحسین سپهر» جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در نخستین نشست هم‌اندیشی سفیران تمدن نوین اسلامی که با حضور میهمانانی از ۱۳ کشور برگزار شد، اظهار داشت: یکی از اهداف و راهبرد‌های امام خمینی (ره) تحقق تمدن جهانی اسلامی و حاکمیت مستضعفین بر کره زمین، مقابله با استکبار و رهایی‌بخشی مردم مسلمان و مستضعف جهان در برابر قدرت‌های استکباری بوده است.

وی با اشاره به اینکه بیانات امام راحل باید به عنوان اسناد راهبردی ما مورد استفاده قرار گیرد، افزود: امروز اگر شما موفقیت‌های نظام اسلامی را در سطح کشور و جهان اسلام به ویژه غرب آسیا مشاهده می‌کنید، به واسطه دستور امام (ره) مبنی بر تشکیل بسیج مردمی و صدور تفکر بسیجی است و این نشان‌دهنده تفکر راهبردی امام (ره) برای تشکیل بسیج جهان اسلام بوده است.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: اگر امرور جبهه مقاومت اسلامی در شامات در برابر ۸۲ کشور عبری، غربی و عربی و دشمنان اسلام ایستاد و پیروز شد، به واسطه صدور فرهنگ بسیجی از ایران به جبهه مقاومت بود.

سردار سپهر ادامه داد: در اواخر جنگ تحمیلی، آمریکا بعنوان کشوری که بزرگترین قدرت نظامی، امنیتی و اقتصادی بود، می‌خواست وارد منطقه خلیج فارس و عرصه نبرد با جمهوری اسلامی ایران شود؛ لذا مسئولان خدمت امام (ره) رفتند تا از ایشان برای مقابله با آمریکا رهنمود بگیرند.

وی تصریح کرد: امام (ره) هم در این رابطه دو رهنمود ارائه کردند؛ یکی اینکه ناو‌های آن‌ها را بزنند و دوم اینکه تنها راه مقاومت در برابر دشمنان استکباری، تشکیل هسته‌های مقاومت حزب الله بود که اکنون نمونه آن را در لبنان، عراق، سوریه و یمن می‌بینیم.

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: پاسداران، بسیجیان و ارتشی‌ها در ۴۰ سال گذشته در عرصه دفاع از انقلاب اسلامی آرزوی شهادت داشته‌اند؛ لذا تا زمانی که فرهنگ شهادت‌طلبی در جامعه وجود داشته باشد، آن جامعه شکست‌ناپذیر خواهد بود.

ادامه دارد...

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.