توسعه و امنیت دو بال مهم و حیاتی برای پیشرفت کشور هستند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
توسعه و امنیت دو بال مهم و حیاتی برای پیشرفت کشور هستند
پنجشنبه, 05/03/1398 - 10:18
رئیس سازمان بسیج مستضعفین توسعه و امنیت را دو بال بسیار مهم در راستای پیشرفت کشور عنوان کرد و افزود: جمهوری اسلامی ایران این مهم را راهبرد خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی در حاشیه غبار روبی گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج در جمع خبرنگاران رسانه‌های جمعی، اظهار داشت: توسعه و امنیت دو بال بسیار مهم برای پیشرفت به شمار می‌روند و این مهم به عنوان یک راهبرد در اولویت جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.

وی با اشاره به امنیت و آرامش فعلی در سراسر کشور به ویژه استان های مرزی، افزود: وجود امنیت پایدار در استان‌های مرزی و سایر نقاط کشورما به عنوان یک الگو در دنیا مطرح شده است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: امروز مناطق کردنشین ایران و سایر مناطق مرزی در راستای دفاع از دستاوردهای نظام اسلامی همانند ۴۰ سال قبل در صحنه حضور دارند و همین دلیل نیاز است که ما هم به بهترین شکل ممکن به این مردم وفادار به انقلاب و اسلام خدمت رسانی کنیم.

وی مرزداری کردها از انقلاب و نظام اسلامی را یک الگو برای سایرین عنوان کرد و افزود: مردم استان کردستان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی در صحنه حضور داشته و امروز هم به بهترین شکل ممکن از انقلاب و نظام اسلامی دفاع و حراست می‌کنند.

وی به فعالیتها و اقدامات بسیج در حوزه محرومیت زدایی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر هزاران پروژه در سراسر کشور در حوزه محرومیت زدایی در دستور کار بسیج قرار گرفته و این روند به عنوان یک اولویت اصلی دنبال و پیگیری می‌شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور صبح امروز و در قالب سفری یک روزه وارد استان کردستان شد و قرار است با حضور وی بیش از ۴ هزار پروژه محرومیت زدایی در سراسر کشور مورد افتتاح و بهره برداری قرار گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.