محرومیت زدایی و توسعه مناطق محروم اولویت دلسوزان انقلاب است

سردار سلیمانی در کردستان:
محرومیت زدایی و توسعه مناطق محروم اولویت دلسوزان انقلاب است
پنجشنبه, 05/03/1398 - 10:13
رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: انقلاب اسلامی ایران از بدو پیروزی تا امروز محرومیت زدایی و توسعه مناطق محروم را در اولویت فعالیت های خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی  چهارشنبه در مراسم افتتاح همزمان چهار هزار و ۵۰۰ پروژه عام المنفعه و زودبازده در کشور که به حضور رئیس سازمان بسیج سازندگی و بسیج مستضعفین کشور و معاون عمرانی وزیر کشور در روستای پایگلان سرواباد برگزار شد، اظهار داشت: متأسفانه دشمنان نظام با توطئه‌هایی که به کار بستند تا به امروز اجازه نداده اند برنامه‌های توسعه‌ای کشور به خوبی پیش رود.

وی افزود: در طول ۴۰ سال گذشته جنگ هشت ساله و تحریم و فشارهای مختلفی بر کشور تحمیل شد تا جمهوری اسلامی به عنوان یک کشور حامی صلح و مستضعفان نتواند به آرمان‌های خود جامه عمل بپوشاند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور ادامه داد: خوشبختانه در طول سال گذشته اجرای ۴۰ هزار پروژه محرومیت زدایی,، عام المنفعه و زودبازده به مناسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته شد که امروز به همت مردم و مسئولان خدمت گذار چهار هزار و ۵۰۰ پروژه ان در کشور به بهره برداری می‌رسد.

سردار سلیمانی یادآور شد: در ابتدای انقلاب مسیر روشنی از سوی جهاد سازندگی در کشور شکل گرفت که با ادغام این سازمان در دل سپاه شکل توسعه مناطق محروم در اولویت قرار گرفت.

وی بیان کرد: با همکاری بسیجیان و مسئولان هر ساله برنامه‌های توسعه‌ای کشور انجام شده و گسترش نیز یافته و این نشان می‌دهد مسئولان نظام ما عزمشان بر حل مشکلات مناطق محروم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین کشور گفت: برنامه‌های توسعه‌ای و محرومیت زدایی هر ساله گسترش می‌یابد و با بهره برداری از پروژه‌های مختلف در بحث رونق تولید، آب و کشاورزی و بهداشت و سلامت انجام می‌شود.

سردار سلیمانی اظهار داشت: کردستان از کانون‌های مورد توجه نظام است و محرومیت زدایی در این استان جدی گرفته شده تا محرومیتی در این استان در آینده وجود نداشته باشد.

گفتنی است ۴۰ هزار پروژه محرومیت زدایی و زودبازده سال گذشته در کشور تعریف شد که سهم استان کردستان هزار و ۲۰۰ پروژه بوده و امروز به طور همزمان چهار هزار و ۵۰۰ پروژه در کشور افتتاح می‌شود که ۱۳۶ پروژه آن با هزینه کرد هشت میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در کردستان به بهره برداری می‌رسد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.