ورزش علیه اشغال/ورزشکاران در خط جهاد با دشمنان هستند/اخلاق، ایثار و جهاد با دشمن سرلوحه ورزشکاران شود

در مراسم تجلیل سردار سپهر از آرین غلامی عنوان شد؛
ورزش علیه اشغال/ورزشکاران در خط جهاد با دشمنان هستند/اخلاق، ایثار و جهاد با دشمن سرلوحه ورزشکاران شود
پنجشنبه, 01/29/1398 - 10:11
جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین از آرین غلامی دانش آموز انقلابی و شطرنج باز تجلیل کرد.
ورزش علیه اشغال/ورزشکاران در خط جهاد با دشمنان هستند/اخلاق، ایثار و جهاد با دشمن سرلوحه ورزشکاران شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار سپهر،جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مراسم تجلیل از آرین غلامی،ورزشکار نوجوان و شطرنج باز حریف رژیم اشغال گر قدس که از مبارزه با این رقیب امتناع کرد،گفت: غلامی و امثال آنها از رویش های انقلاب اسلامی هستند که در صحنه مقابله با استکبار جوان مردانه ایستادگی می کنند.امروز در برهه ای از زمان قرار داریم که خداوند متعال به ملت ما لطف کرده تا برگزیده ی بهترین امت تاریخ بشریت باشیم و توفیق تدین و جهاد در راه خداوند متعال را پیدا کرده ایم‌.

 

جانشین رییس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد:قران کریم به ما مسلمانان سفارش می کند تا با جان و مال و آبرو در برابر دشمنان مبارزه کنیم و در همین راستا اقدام شطرنج باز نوجوان ما به حدی ارزشمند بود که رهبر انقلاب ایشان را به دیدارشان پذیرفتند.یقینا حضرت ولیعصر ارواحنا فدا نیز از این اقدام خشنود خواهند بود اما از این اقدام مهم تر آن است که همواره در زندگی به وظایف دینی؛مکتبی و انقلابی خود عمل کنیم.

 

سردار سپهر عنوان کرد:ورزشکارانی که در مقابل رژیم منحوس صهیونیستی مبارزه نمی کنند در واقع در میدان جهاد از مواهب زودگذر دنیایی امتناع کرده و حاضر نیستند با دشمن انسانیت و کودکان فلسطینی دست دوستی دهند.

 

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود:امثال آرین غلامی کسانی هستند که با دشمنان بشریت جهاد کرده و عناوین دنیایی را به رضایت الهی بخشیدند و اعتقاد داریم که همه ورزشکاران باید در تمام عرصه ها اخلاق ایثار و جهاد را سرلوحه کار خود قرار دهند.

 

وی افزود:باید مبارزه با رژیم صهیونیستی را تعالی بخشیده و در زندگی برای مبارزه اهریمن های که دایم پیش روی ماهستند آماده شویم و اراده خود را در برابر نفس،شیطان تسلیم نکنیم.

 

سردار سپهر خاطرنشان کرد: در پایان طبق گفته رهبری به جوانان توصیه می کنم که سه رکن تهذیب تحصیل و ورزش را سرلوحه کار خود قرار دهند تا به اهداف دنیایی و اخروی خود برسند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.