جریان ضد انقلاب می خواهد مردم را مقابل سپاه و بسیج قرار دهد

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دشت آزادگان:
جریان ضد انقلاب می خواهد مردم را مقابل سپاه و بسیج قرار دهد
دوشنبه, 01/19/1398 - 11:14
سردار غیب پرور گفت: در جریان سیل اخیر رسانه های ضد انقلاب با تبلیغات ناجوانمردانه می خواهند مردم را مقابل سپاه و بسیج قرار دهند و این آرزوی فانی را به گور خواهند برد.
جریان ضد انقلاب می خواهد مردم را مقابل سپاه و بسیج قرار دهد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ صبح امروز سردار غلامحسین غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین با حضور در مناطق سیل زده استان خوزستان با فرمانده ناحیه سپاه دشت آزادگان دیدار کرد.

 

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج گفت: بسیج و سپاه در شرایط سخت سیل در کنار مردم بوده و تمام امکانات خود را برای کمک به مردم و رفع آلام سیل‌زدگان به کار گرفته اند.

 

سردار غیب پرور خطاب به فرمانده ناحیه سپاه دشت آزادگان اظهار داشت: علاوه بر کمک های مردمی شهر تهران؛ کمک های مردم نوع دوست و ولایت مدار سایر استان ها در اسرع وقت به دست هموطنان عزیز خواهیم رساند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: در جریان سیل اخیر رسانه های ضد انقلاب با تبلیغات ناجوانمردانه می خواهند مردم را مقابل سپاه و بسیج قرار دهند و این آرزوی فانی را به گور خواهند برد.

 

سردار غیب پرور در رابطه با اینکه هیچ کس نمی تواند در مقابل مردم قرار بگیرد افزود: با اعتماد به معتمدین و شیوخ مناطق سیل زده و همچنین توجیه و آگاه سازی مردم سیل زده؛ تو دهنی محکمی به رسانه های ضد انقلاب خواهد خورد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.