رساندن حقایق به گوش جهانیان یک جهاد است

سردار غیب‌پرور:
رساندن حقایق به گوش جهانیان یک جهاد است
یکشنبه, 11/14/1397 - 15:16
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: ما باید بتوانیم حقایق را به گوش جهانیان برسانیم و این خود یک جهاد است؛ البته این جهاد وظیفه همه ما است، اما خط مقدم این جهاد اصحاب رسانه هستند.
رساندن حقایق به گوش جهانیان یک جهاد است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب پرور در پاسخ به این سوال که دشمن تلاش می کند اینگونه القا کند که دستاوردهای 40 سال اخیر بدون انقلاب هم دست می آمد، اظهار داشت: این سخنان قطعا از سر دشمنی است، آن زمانی که کسانی بخواهند نشنوند، قطعا نخواهند شنید و آن کسی که خود را به کوری بزند، حتما نمی بیند، حتی اگر گوش ها و چشمانش باز باشد.

 

وی با تاکید بر این که دشمنان نسبت به حقایق هم کور هستند و هم کر، افزود: اتفاقی که در انقلاب اسلامی افتاده است یک اتفاق بی نظیر است که دومی ندارد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: مشکل دشمنان ما این است که از وجود صندلی انصاف آگاهی ندارند، اگر می دانستند که صندلی و کرسی انصاف کجاست و ساعتی روی آن می نشستند، حتما به نتیجه مطلوب می رسیدند. بخشی از دشمنان ما یا از پیش از انقلاب خبر ندارند یا خبر دارند و خود را به نفهمی زده اند.

 

غیب پرور با یادآوری این که امپراطوری رسانه ای مقابل ما یک امپراطوری قوی است و ما هم اکنون در یک جنگ رسانه ای به سر می بریم، تصریح کرد: در این جنگ آن ها حقایق را بر عکس جلوه می دهند یعنی وقتی الان روز باشد می گویند شب است. جنگ روانی یعنی همین و این کار ما را قطعا سخت تر می کند.

 

منبع: ایرنا

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.