شرط پیروزی در فضای مجازی رفتار مجاهدانه است

سردار غیب پرور در جمع فعالان فضای مجازی گیلان:
شرط پیروزی در فضای مجازی رفتار مجاهدانه است
چهارشنبه, 09/28/1397 - 10:09
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شرط پیروزی در عرصه فضای مجازی رفتار مجاهدانه است.
شرط پیروزی در فضای مجازی رفتار مجاهدانه است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین  صبح امروز در اولین همایش فعالان فضای مجازی بسیج استان گیلان گفت: استان گیلان اولین استان در کشور است که بعد از مرکز کشور این همایش را برگزار می کند که لازم می دانم از فرمانده سپاه قدس گیلان در این زمینه تشکر کنم‌.

 

سردار غیب پرور با اشاره به مناسبت های بزرگ در دی ماه اظهار کرد:در دی ماه ما با مناسبت های بزرگ مواجه هستیم از جمله عملیات های کربلای ۴ و کربلای ۵ که در یک عملیات عدم فتح داشتیم و در عملیات دیگر پیروزی بزرگ نصیب ملت ایران شد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه  اولین شرط نصرت خدا وجود انسان های مجاهد در صحنه است، عنوان کرد: هیچ تفاوتی نمی کند که این عرصه در میدان نبرد سخت باشد و یا میدان نبرد در فضای مجازی با دشمن. لذا مهم وجود انسان های مومن و مجاهد که نظام و آرمان ها را باور داشتند و در مسیر پیروزی حتی جان خود را برای نیل به هدف شان در طبق اخلاص قرار دادند خواهد بود.

 

سردار غیب‌پرور  با اشاره به ویژگی های یاران امام حسین(ع) تصریح کرد: مهمترین ویژگی یاران سیدالشهدا(ع) بذل جان است و در جنگ تحمیلی همین ویژگی را شهدای ما داشتند و مجاهدان در راه خدا اگر بذل نکنند، بذلی مومنانه، برکات خداوند محقق نخواهد شد و در این جبهه جدیدی که ایجاد شده است برای اثر بخشی و پیشرفت فعالیت‌هایمان باید مجاهدانه رفتار کنیم و سوز و گداز دین و انقلاب داشته باشیم.

 

وی در ادامه در رابطه با دلایل دیگر موفقیت در عملیات کربلای ۵ یادآور شد: در کربلای ۵ سال ۶۵ دلیل دیگر پیروزی این بود که به داشته های خود باور عمیق پیدا کردیم اما متاسفانه مشاهده می کنیم که امروز برخی از دشمن تعریف می کنند لذا ما اگر خودمان را باور نداشته باشیم و اعتماد به نفس نداشته باشیم نباید توقع پیشرفت داشته باشیم بنابراین باید به خودباوری برسیم تا به فتح و ظفر خداوند نائل شویم.

 

سردار غیب پرور در ادامه بیان داشت: در عرصه فضای مجازی اگر ما اعتماد به نفس نداشته باشیم و اگر خودمان را باور نداشته باشیم قدم از قدم برنخواهیم داشت و راه این خودباوری شبکه سازی است و باید یک شبکه پویای اثربخش فعال و انقلابی ایجاد کنیم و چگونگی این شبکه را شما فعالان فضای مجازی باید تعیین کنید.

 

وی با اشاره به دلایل دیگر پیروزی رزمندگان اسلام در عملیات کربلای ۵ یادآور شد: یکی از دلایل دیگر پیروزی در کربلای پنج شناخت عمیق نسبت به دشمن بود و می دانستیم که دشمن ما چه تاکتیک، امکانات و برنامه هایی دارد و دشمن را دست کم نگرفتیم اما در عرصه فضای مجازی دشمن همه جوانب و اطراف ما را گرفته است بنابراین شرط پیروزی در این عرصه این است که بدانیم دشمن مان کیست و باید باور کنیم که آمریکا و رژیم صهیونیستی از طریق همین فضای مجازی باور ما و تمام داشته‌های ارزشی و انقلابی ما را می خواهند از بین ببرند.

 

وی در بخش دیگر از سخنان خود تاکید کرد: آیا آمریکا تا کنون کاری می توانسته که انجام نداده است از جمله اینکه برای ضربه زدن به کشور جنگ راه انداختند، ترور را راه انداختند، فشار اقتصادی را پیش گرفتند، تحریم کردند لذا دشمن آیا از عرصه فضای مجازی چشم پوشی می کند؟ بنابراین ما برای حفظ آرمان های امام و شهدا هیچ راهی نداریم مگر اینکه حضوری پویا و هدفمند در فضای مجازی داشته باشیم.

 

سردار غیب پرور در پایان خاطر نشان کرد: از اولویت‌های ما در عرصه فضای مجازی آموزش مداوم، شبکه سازی و تقویت بنیان خانواده در عرصه فضای مجازی است چرا که امروز فضای مجازی تبدیل به یک آسیب برای خانواده ها شده است.

 

وی در انتها خاطرنشان کرد: حتما موفقیت در این عرصه شدنی است و باید فکر کرد، کار کرد، گروه های اندیشه ورز تشکیل داد، اولویت بندی و زمان بندی بشود تا ان شاالله در این عرصه بتوانیم به موفقیت نائل شویم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.