انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه های ماست

دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج:
انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه های ماست
شنبه, 09/24/1397 - 15:26
سردار سلیمانی گفت: این هنر ماست که بتوانیم احساس زائران را به بصیرت تبدیل کنیم و رسانه، یکی از دغدغه های اصلی راهیان نور است تا بتواند پیام و اثرگذاری راهیان نور را انتقال دهد.
انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه های ماست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار یعقوب سلیمانی دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در پانزدهمین جلسه این قرارگاه مركزی راهیان نور که صبح امروز به صورت «ویدئوكنفرانس» در معاونت فاوای سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهار داشت: این جلسه به منظور ارتقاء «طرح ها و برنامه های رسانه ای راهیان نور» و «جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور»؛ برگزار شده است و باید در حوزه رسانه ای عملیات بزرگ فرهنگی راهیان نور، انسجام و هماهنگی بیشتری از سوی مسئولان راهیان نور و رسانه ها صورت بگیرد.

 


وی ادامه داد: در سفر اخیری که به مناطق عملیاتی جنوب کشور داشتم، طی بازدید از رزمایش فرهنگی بصیرتی راهیان نور در اردوگاه شهید باکری خرمشهر،اردوگاه شهید حبیب الهی و مسعودیان اهواز، از نزدیک شاهد اثرگذاری این رزمایش بر روی زائران دانش آموز بودم و رسانه ها می توانند انتقال دهنده احساس این زائران باشند.

 


سردار سلیمانی با بیان اینکه امسال قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج نگاه ویژه ای بر روی انسجام و هماهنگی رسانه ها با راهیان نور دارد، تاکید کرد: این هنر ماست که بتوانیم احساس زائران را به بصیرت تبدیل کنیم و انعکاس اثرگذاری راهیان نور از طریق رسانه، یکی از دغدغه های ماست که باید روز به روز تقویت شود و از این طریق بتوانیم پیام معنوی و اثرگذاری راهیان نور را در جامعه منعکس کنیم.

 


دبیر قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینکه جشنواره سرزمین نور یکی از دستاوردهای راهیان نور محسوب می شود، افزود: تاکید داریم که جشنواره ملی سرزمین نور در تمام استان های کشور به صورت استانی برگزار شود و در اسفند ماه شاهد برگزاری اختتامیه این جشنواره ملی در خرمشهر باشیم و از برگزیدگان آن تجلیل به عمل آوردیم چرا که این عزیزان در مسیر ثبت احساسات و عواطف خود در سفر راهیان نور در موضوعات ادبی و هنری، اثری خلق نمودند.

 


سردار سلیمانی تصریح کرد: اثرگذاری اردوهای راهیان نور برای ما اهمیت زیادی دارد و امسال هم شاهد غنای بیشتر و اثرگذاری این اردوهای معنوی خواهیم بود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.