خواب آشفته دشمنان درباره ایران اسلامی تعبیر نخواهد شد

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین:
خواب آشفته دشمنان درباره ایران اسلامی تعبیر نخواهد شد
سه شنبه, 08/15/1397 - 10:03
سردار محمدی در جمع دانش آموزان بسیجی شهرستان پاکدشت گفت: خواب آشفته دشمنان درباره ایران اسلامی تعبیر نخواهد شد.
خواب آشفته دشمنان درباره ایران اسلامی تعبیر نخواهد شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج؛ سردار علی پاشا محمدی معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین با حضور در شهرستان پاکدشت در یادواره شهدای دانش آموز این شهرستان که به مناسبت هفته بسیج دانش آموزی برگزار گردید شرکت کرد.

 

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم با اشاره به نزدیک شدن چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی عنوان کرد: امروز ما در شرایط حساس تاریخی قرار گرفته ایم که می‌توانیم به لطف خداوند متعال چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی را جشن بگیریم و با افتخار دستاوردهای انقلاب را به جهانیان اعلام کنیم.

 

وی بیان کرد: مدتی است که مقامات آمریکایی اعلام می‌کنند که ایران چهلمین سالگرد انقلاب خود را نخواهد دید اما ما به کوری چشم دشمنان اعلام می‌داریم که این خواب آشفته تعبیر نخواهد شد.

 

سردار محمدی در ادامه با قدردانی از برگزار کنندگان یادواره شهدای دانش آموز بیان کرد: نوجوانان و جوانان عزیز قدر این شرایط کنونی را بدانید. ایران پیش از انقلاب در شرایط ذلت و خواری روبه رو شده بود، شرایطی غبار آلود که غربی ها برای زندگی در ایران حق سختی می گرفتند زیرا همیشه مطرح می‌کردند که ایرانیان وحشی و زندگی در کنار ایرانیان سخت است. قبل از انقلاب فرد ایرانی عزت نداشت زیرا آمریکا طبق قرار داد کاپیتولاسیون هر غلطی که در کشور می خواست انجام می داد.

 

معاون اجرایی سازمان بسیج مستضعفین در پایان به اهمیت زنده نگه داشتن یاد شهدا اشاره داشت و خاطر نشان کرد: عزت و مقام امروز ما مدیون شهدا است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.