بسیج از هرگونه حمایت که موجب توسعه فرهنگ دینی و انقلابی می شود دریغ نمی‌کند

سردار سپهر در مراسم رونمایی از مجموعه آثار مرحوم حمید سبزواری:
بسیج از هرگونه حمایت که موجب توسعه فرهنگ دینی و انقلابی می شود دریغ نمی‌کند
دوشنبه, 08/14/1397 - 07:42
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: سازمان بسیج مستضعفین از هرگونه حمایت که موجب رونق و توسعه فرهنگ دینی و انقلابی می شود دریغ نخواهد کرد.
بسیج از هرگونه حمایت که موجب توسعه فرهنگ دینی و انقلابی می شود دریغ نمی‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار محمدحسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مراسم رونمایی از مجموعه آثار حمید سبزواری (پدر شعر انقلاب) که در محل سالن سوره حوزه هنری برگزار شد با اشاره به اهمیت آثار انقلابی و اسلامی هنرمندان در تداوم و تقویت انقلاب اسلامی اظهار داشت: ماموریت انقلاب اسلامی از منظر رهبران انقلاب اسلامی تحقق دولت اسلامی و جامعه اسلامی و تحقق تمدن نوین اسلامی و جامعه امام زمانی است که این مسئله در سخنان امام خمینی (ره) و رهبرمعظم انقلاب اسلامی و تمام ائمه اطهار (ع) دیده می‌شود.

 

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در برابر تمام تفکر‌های مادی غرب و شرق عالم، ابراز وجود می‌کند تصریح کرد: یکی از مسئولیت‌های شعرای ما می‌تواند بشیر و نذیر بودن در جامعه باشد. ظرفیت شعر در سابقه ادیبان توحیدی بزرگان اسلام و ائمه دیده می‌شود.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین افزود: ما نسبت به تحقق جامعه و تمدن اسلامی تکلیف داریم و باید در این جهت تلاش کنیم در واقع تحقق این هدف نیازمند تلاش همگانی در همه عرصه‌هاست. البته مشکلات امروز ما به دلیل مقاومت جبهه کفر در برابر جبهه توحیدی است لذا باید آورده‌هایمان را تقویت کنیم.

وی تاکید کرد: ۲ اقدام اساسی و کارکردی برای بنای جامعه توحیدی از منظر رهبر انقلاب وجود دارد که بخش اول آن تلاش برای تولید فکر و علم در همه عرصه‌هاست. شاعر و شعر ما در این عرصه نیز باید مسوولیت خود را پیدا کند و با تولید مفاهیم تلاش کند. دومین اصل پرورش نیروی انسانی است.

 

سردار سپهر در پایان با تأکید بر اینکه سازمان بسیج مستضعفین از هرگونه حمایت که موجب رونق و توسعه فرهنگ دینی و انقلابی می شود دریغ نخواهد کرد افزود: قطعاً می‌توان با هنر و شعر و قلم بزرگترین خدمت را به جامعه انجام داد. دنیای کفر با جبهه نرم فرهنگی در دنیا اراده‌های خود را برای تغییر باور و رفتار به کار می‌گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.