آمادگی بسیج برای ارتقا سواد حقوقی مردم/ بسیج برای تربیت مدیران جهادی هزینه می‌کند

سردار سپهر در مجمع مدیران حقوقدان بسیجی قوای سه‌گانه اعلام کرد:
آمادگی بسیج برای ارتقا سواد حقوقی مردم/ بسیج برای تربیت مدیران جهادی هزینه می‌کند
پنجشنبه, 07/19/1397 - 08:59
سردار سپهر گفت: یکی از چالش هایی که جامعه با آن مواجه است، سطح پایین اشراف مردم نسبت به مسائل حقوقی و قضایی است، بر همین اساس بسیج آماده است تا دوره های آموزشی سواد حقوقی را برای عموم مردم برگزار کند.
آمادگی بسیج برای ارتقا سواد حقوقی مردم/ بسیج برای تربیت مدیران جهادی هزینه می‌کند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در مجمع مدیران حقوقدان بسیجی قوای سه‌گانه با بیان اینکه وجود برخی منافذ قانونی و یا قوانین ناکارآمد، رشد و توسعه اقتصادی کشور را با کندی مواجه ساخته است، اظهار داشت: امروز بسیج با بهره مندی از 50 هزار حقوقدان بسیجی آمادگی دارد تا نسخه هایی شفابخش برای پوشش منافذ قانونی و اصلاح قوانین موجود ارایه دهد.

 

وی به ظرفیت نیروی تخصصی موجود در بسیج اشاره کرد و گفت: یکی از چالش هایی که جامعه با آن مواجه است، سطح پایین اشراف مردم نسبت به مسائل حقوقی و قضایی است، بر همین اساس بسیج آماده است تا دوره های آموزشی سواد حقوقی را برای عموم مردم برگزار کند.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: اگر به این ظرفیت عظیمی که امروز در بسیج وجود دارد بی توجه باشیم و از آن استفاده نکنیم، در نزد خداوند مسئولیم و باید پاسخگو باشیم.

 

وی در پایان با تأکید بر اینکه کشور نیاز به مدیران جهادی دارد، افزود: بسیج حاضر است برای تربیت چنین مدیرانی با روحیه کار جهادی هزینه کند و تاکنون هم این کار را به خوبی انجام داده است، طوری که فقط در اردوهای جهادی بسیج سالانه هزاران جوان دانشجو با تخصص های مختلف و البته با روحیه جهادی تقویت شده آماده خدمت به مردم کشور هستند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.