رزمایش محمد رسول‌الله(ص) با هدف نمایش اقتدار بسیجیان برگزار می‌شود

جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی:
رزمایش محمد رسول‌الله(ص) با هدف نمایش اقتدار بسیجیان برگزار می‌شود
یکشنبه, 06/11/1397 - 16:12
جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی از برگزاری رزمایش محمد رسول‌الله‌(ص) با هدف نمایش اقتدار بسیجیان استان مرکزی خبر داد.
رزمایش محمد رسول‌الله(ص) با هدف نمایش اقتدار بسیجیان برگزار می‌شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی از برگزاری رزمایش و نمایش اقتدار عاشورایی سپاه محمد رسول‌الله (ص) 2 در استان مرکزی خبر داد و گفت: این رزمایش 12 شهریورماه در قالب 19 گردان از گردان‌های بیت‌المقدس استان مرکزی برگزار خواهد شد.

وی با اشاره به حضور سازمان یافته بسیجیان در این رزمایش گفت: این رزمایش با شعار وحدت، ایستادگی و پیشرفت و همچنین نمایش قدرت، انسجام و اقتدار بسیج همانند ایام دفاع مقدس برگزار می‌شود.

جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی با بیان اینکه مرحله نخست این رزمایش با حضور اعضای گردان‌‌های بیت ‌المقدس در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود، گفت: در مرحله دوم این رزمایش گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف با حضور در مناطق حاشیه‌ای شهرهای استان به ارائه خدمات عام‌المنفعه به مردم می‌پردازند.

سرهنگ پاسدار گلشن‌زاده با اشاره به تعداد گروه‌های جهادی سازمان یافته در رزمایش اقتدار عاشورایی سپاهیان محمدرسول‌الله(ص) 2 گفت: بین 56 تا 170 گروه‌ جهادی از بسیجیان استان مرکزی در بازه زمانی 9 الی 29 شهریورماه به مناطق حاشیه‌ای شهرها اعزام و به ارائه خدمات می‌پردازند.

وی به برگزاری مرحله سوم این رزمایش اشاره کرد و گفت: مرحله سوم این رزمایش در هفته دفاع مقدس و با تجمع 30 هزار نفر، از بسیجیان در سطح استان مرکزی برگزار خواهد شد.

سرهنگ پاسدار گلشن‌زاده ادامه داد: از ابتدای انقلاب نیروهای مسلح همچون بسیج و سپاه کمک‌حال و یاریگر دولت‌ها بوده‌اند و امروز همه بضاعت و تجربیات بسیج و امکانت آن برای حمایت از دولت و برای خدمت به مردم و رفع محرومیت‌ها کشور آماده است.

جانشین فرماندهی سپاه روح‌الله استان مرکزی خاطرنشان کرد: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله (ص) 2 روز فردا با رمز «یا رسول الله» به صورت سراسری در شهرستان های مختلف استان برگزار می‌شود که در شهرستان اراک با حضور 4 گردان بیت‌المقدس و در محل ستاد سپاه استان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.