بازديد قريب به 2 ميليون نفر طي نوروز 1389 از زيارتگاه ها و مناطق عملياتي استان خوزستان

رئيس سازمان بسيج مستضعفين خبر داد:
بازديد قريب به 2 ميليون نفر طي نوروز 1389 از زيارتگاه ها و مناطق عملياتي استان خوزستان
یکشنبه, 01/14/1390 - 14:43
قريب به 2 ميليون نفر تا كنون از مناطق عملياتي استان خوزستان بازديد كرده اند و با استقبال گسترده مردم به زودي شاهد برگزاري اردوهاي راهيان نور در هر 12 ماه سال خواهيم بود.
بازديد قريب به 2 ميليون نفر طي نوروز 1389 از زيارتگاه ها و مناطق عملياتي استان خوزستان
به گزارش روابط عمومي رياست سازمان بسيج مستضعفين، سردار نقدي در گفتگو با پايگاه اينترنتي بسيج با اشاره به استقبال گسترده هموطنان از سپري كردن ايام تعطيلات نوروز در جوار زيارتگاه ها و يادمان هاي شهدا، ابراز داشت: قريب به 2 ميليون نفر از زيارتگاه هاي استان خوزستان بازديد كرده اند و استقبال هموطنان به قدري پر شور است كه جمعيت هموطناني كه به صورت خودجوش و با امكانات شخصي به زيارت قدگاه شهيدان مشرف مي شوند، بيش از شمار زائريني است كه در قالب كاروان هاي اردويي راهي سرزمين هاي نور مي شوند.

سردار نقدي افزود: استقبال گسترده مردم عزيز موجب شده است، شاهد طولاني تر شدن دوره بازديد از مناطق عملياتي دفاع مقدس باشيم. در همين راستا دانش آموزان عزيز از آذر ماه امسال راهي سرزمين هاي نور شدند و دانشجويان نيز در ادامه، اين روند را با قوت ادامه دادند. هم اكنون توانايي پاسخ گويي و پذيرايي از سيل عظيم مردم مشتاق كشورمان را نداريم و اين توجه و ياري بيش از پيش دولت را مي طلبد.

وي همچنين گفت: در حال حاضر اردوهاي راهيان نور استان خوزستان در نيمي از سال جاري است، كه اين البته غير از جمعيت خود جوشي است كه در سرتاسر سال به زيارت قدمگاه شهيدان مشرف مي شود و به خواست خدا با ادامه اين روند شاهد برگزاري اردوهاي راهيان نور در سراسر ايام سال خواهيم بود.

سردار نقدي در با تاكيد بر توجه هر چه بيشتر به مناطق عملياتي غرب و شمال غرب كشور، خاطر نشان كرد: به زودي شاهد معرفي ياد مان هاي شهداي دفاع مقدس در شمال غرب كشور و در استان آذربايجان غربي خواهيم بود و تابستان امسال، بازديد از مناطق عملياتي غرب كشور همچون مريوان، بانه، پيران شهر و سردشت با قوت ادامه خواهد داشت.

رئيس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر نقش عظيم تربيتي اردوهاي راهيان نور، تصريح كرد: فضاي فرهنگي كشور به شدت تحت تاثير اردوهاي راهيان نور است و بازخواني رشادت هاي رزمندگان اسلام به مهمترين عامل الهام بخش نسل جوان بدل گرديده است.

وي افزود: امروز به خواست خدا فرهنگ دفاع مقدس مرزهاي جمهوري اسلامي را در نورديده و خون شهداي دفاع مقدس الهام بخش ملت هاي منطقه در مبارزه با استكبار جهاني است.

اضافه مي شود سردار نقدي طي سفر به استان خوزستان از مناطق عملياتي و زيارتگاه هاي رزمندگان و شهداي دفاع مقدس، همچون زيارتگاه شهداي منطقه عملياتي اروند و شلمچه، يادمان شهداي عمليات رمضان و همچنين زيارتگاه شهداي شرق كارون بازديد به عمل آورد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.