آنهايي كه با جورج سوروس مشورت مي كنند ،عوام فريبند

رئيس سازمان بسيج مستضعفين در همايش مسئولان ستادهاي دهه فجر :
آنهايي كه با جورج سوروس مشورت مي كنند ،عوام فريبند
سه شنبه, 10/14/1389 - 14:43
عده اي ممكن است براي تبليغات وعوام فريبي دم از مردم بزنند اما در عمل به اين باور اعتقادي ندارند زيرا وقتي در نيويورك با جرج سوروس مي نشينند و اينكه تصميم مي گيرند كه و با شاه عربستان براي سرنوشت ملت تصميم گيري مي كنند يا از شيوخ و پادشاهان منطقه و مسئو
آنهايي كه با جورج سوروس مشورت مي كنند ،عوام فريبند
رئيس سازمان بسيج مستضعفين در همايش مسئولان ستادهاي دهه فجر :
آنهايي كه با جورج سوروس مشورت مي كنند ،عوام فريبند
عده اي ممكن است براي تبليغات وعوام فريبي دم از مردم بزنند اما در عمل به اين باور اعتقادي ندارند زيرا وقتي در نيويورك با جرج سوروس مي نشينند و اينكه تصميم مي گيرند كه و با شاه عربستان براي سرنوشت ملت تصميم گيري مي كنند يا از شيوخ و پادشاهان منطقه و مسئولان رسانه هاي اروپايي براي تاثيرگذاري در آينده كشور كمك طلب مي كنند، بيان گر آن است كه آنها آدم هاي عقب افتاده اي هستند چون مردم مارا به درستي نشناخته اند
به گزارش روابط عمومي رياست سازمان بسيج مستضعفين ،سردار محمد رضا نقدي در همايش سراسري مسئولان ستادهاي دهه فجر انقلاب اسلامي با بيان اين مطلب، گفت :شايد عده اي در سال هاي قبل و حتي در حال حاضر با طعنه، نتيجه راهپيمايي هاي بزرگ مردم را زير سوال ببرند اما در پاسخ به آنها بايد گفت كه انقلاب اسلامي بعد از دارا بودن خصوصيت ديني و مكتبي بودن، مردمي بودن و حضور هميشه در صحنه ،آنها يكي از برجسته ترين خصوصيات اين انقلاب است و آنهايي كه چنين شبهه اي را مطرح مي كنند اصل انقلاب اسلامي را نشناخته و تصور مي كنند سرنوشت ملت ها جاي ديگري رقم مي خورد.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين تصريح كرد: آن هايي كه چنينن اعتقادي دارند ، انسان هاي عقب افتاده اي هستند كه انقلاب اسلامي و مردم و نقش تاثيرگذار آنها را در صحنه هاي مختلف انقلاب نشناخته اند و به دروغ ادعا مي كنند كه براي ملت ايران اصالت قائل هستند.
وي در بخش ديگري ازسخنان خود خطاب به صهيونيست هاي غاصب نيز بيان داشت: امروز پرچم جمهوري اسلامي و تصاوير نوراني امام خميني(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي در دست كاروان آسيايي غزه است از اين رو صهيونيست ها بدانند كه اين پرچم و عكس ها در آينده اي نزديك در كنار پرچم فلسطين و بيت المقدس به اهتزاز درخواهد آمد.
وي با تأكيد بر اينكه اگر امروز اسلحه به دست مي گيريم براي فتح دنيا نيست بلكه مي خواهيم در مقابل شقاوت ها و جنايت هاي صهيونيست ها از خود حفاظت كنيم ، اذعان داشت : هر كه مي خواهد در گرفتن دنيا با انقلاب اسلامي رقابت كند توپ و تفنگ به كارش نمي آيد بلكه بايد توحيد داشته باشد و دم از حكومت خداوند بزند و گرنه هر چه ديوار آهنين بسازند و اسلحه جمع كنند كاري از پيش نخواهند برد ودر چنين حالتي ،انقلاب اسلامي پيروز ميدان است.
وي با اشاره به بحث خانه سازي صهيونيست ها در اراضي اشغالي فلسطين هم گفت : فلسطيني ها نگران شهرك سازي صهيونيست ها نباشند؛ به صهيونيست ها هم پيشنهاد مي كنيم به شهرك سازي خود ادامه دهند اما خانه هايشان را دلبازتربسازند ( در زمان شاه مخلوق ايران خانه هايي را كه ساخته بودند به علت هراس از ملت نورگيرخانه ها را كوچك گرفته بودند ) چرا كه فلسطيني ها به زودي به سرزمين خود بازخواهند گشت و آن وقت است به اين خانه ها نياز پيدا مي كنند.
وي ارائه يك رويت جهاني را اصلي ترين موضوع دهه فجر خواند و گفت: انقلاب ما داراي يك رويت جهاني است و آنان كه منكر اين واقعيت هستند يا انقلاب را نمي شناسند و جهان شمولي آن را قبول ندارند يا اسلامي بودن آن را زير سوال مي برند در هر دو صورت به انحراف رفته اند.
وي مسئله وحدت را يكي از مهم ترين مسائل روز كشور خواند و گفت: بايد در دهه فجر به مسئله وحدت بيشتر بپردازيم زيرا علت آن كه ملت ما تا امروز پيش آمده و به پيروزي هاي بزرگي نيز دست يافته و از سوي ديگر پرآوازه شده و در دنيا مورد احترام همه ملت ها قرار دارد ،در سايه همين وحدت كلمه به وجود آمده است .
رئيس سازمان بسيج مستضعفين دراين رابطه با ذكر نمونه اي ادامه داد: فتنه اي را كه سال گذشته با سربلندي از آن عبور كرديم نمونه بارزي از وحدت و يكپارچگي ميان اقشار مختلف مردم در جهت حفظ ارزش ها و آرمان هاي اين انقلاب و نظام است .اين موضوع بيانگر آن است كه ملت ما مي داند سلايق نبايد موجب گروه بندي ها و انشقاق ميان ملت باشد بنابراين همه بايد با بصيرت پشت سر رهبري حركت كرده تا پيروزي ها ادامه داشته باشد .
وي افزود: در دوران هاي مختلف انقلاب عده اي براي رسيدن به منافع حزبي و گروهي خود ، سعي داشتند مردم را دسته دسته كنند اما مردم همواره نشان دادند كه زير بار هيچ حزب و گروهي نمي روند .به عبارت ديگر گرچه سلايق بسيار متفاوتي در ميان مردم كشورمان وجود دارد ولي در تحزب، همه حزب خدا هستند و پشت سر ولايت فقيه حركت مي كنند.
وي سپس با بيان پيشرفت هاي كشورمان طي سال هاي پس از انقلاب ،خاطر نشان كرد :متأسفانه در اطلاع رساني درباره پيشرفت هايي كه تاكنون بويژه در علم و تكنولوژي به دست آورده ايم ، بسيارضعيف عمل كرده ايم كه دليل اين موضوع نيز بي اطلاعي اغلب مردم از انبوه پيشرفت هاي صورت گرفته در عرصه هاي مورد اشاره است . بنابراين گرچه سي امين سال پيروزي انقلاب فرصت خوبي براي معرفي اين دستاوردهابود در قالب نمايشگاهي بزرگ بود كه از دست رفت ولي مي توان براي سي و پنجمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي آنرا ترتيب داد . البته به شرط آن كه از هم اكنون براي آن برنامه ريزي لازم صورت گيرد .
سردار نقدي در خصوص 22 بهمن امسال نيز يادآور شد :22 بهمن امسال به خاطر تلاقي آن با روز جمعه و برپايي نماز جمعه ، بايد ترتيبي اتخاذ شود تا شكوه پيوند انقلاب با نماز و معنويت به نمايش در آيد ./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.