تدبير رهبري بهترين مجازات سران فتنه

توليت حرم مطهر حضرت معصومه (ع) عنوان كرد:
تدبير رهبري بهترين مجازات سران فتنه
چهارشنبه, 10/08/1389 - 14:43
با تدبير مقام معظم رهبري، سران فتنه به جاي حبس در چهارديواري، در زنداني به وسعت ايران قرار دارند به گونه اي كه هر كجا قدم مي گذارند با حجم عظيم اعتراضات مردمي مواجه مي شوند.
تدبير رهبري بهترين مجازات سران فتنه
توليت حرم مطهر حضرت معصومه (ع) عنوان كرد: تدبير رهبري بهترين مجازات سران فتنه
حجت الاسلام و المسلمين سعيدي گفت: با تدبير مقام معظم رهبري، سران فتنه به جاي حبس در چهارديواري، در زنداني به وسعت ايران قرار دارند به گونه اي كه هر كجا قدم مي گذارند با حجم عظيم اعتراضات مردمي مواجه مي شوند.
به گزارش روابط عمومي رياست سازمان بسيج مستضعفين، امام جمعه قم ظهر امروز در ديدار سردار نقدي رئيس سازمان بسيج مستضعفين افزود: مقام معظم رهبري با صبر و حوصله، دو راه را در مسير سران فتنه قرار دادند، راه توبه براي بازگشت و راه افشاي هويت دروني براي عبرت آموزي در تاريخ انقلاب. حجت الاسلام و المسلمين سعيدي با بيان اينكه بايد دقيقاً مشي رهبري را درك كنيم و اجرا نماييم، اظهار داشت: بايد فرمايشات رهبر معظم انقلاب را بدون هيچ استدلالي پذيرفت زيرا در باب اطاعت از ايشان حجت شرعي داريم.
وي افزود حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (دامت بركاته) اگر سخني را به ميان نمي آورند ما نيز نبايد بيان كنيم و اگر احتياط نكرده و گفتيم، لغزشي از جانب ماست. وي ادامه داد ما هميشه و در همه حال بايد مطيع ولايت فقيه باشيم تا به انقلاب اسلامي آسيبي وارد نشود.
وي با اشاره به حوادث پس از انتخابات اظهار داشت: اقدامات تخريبي دشمن به خواست خدا به نفع نظام مقدس جمهوري اسلامي منتهي گرديد، زيرا به واسطه همين اقدامات چهره ي اصلي عناصر در خود فرو رفته و متقلب براي مردم هويدا شد.
امام جمعه قم در بخش ديگري از سخنان خود به اهميت و ضرورت امر به معروف و نهي از منكر در جامعه اشاره كرد و گفت: امر به معروف و نهي از منكر دو ابزاري است براي پياده كردن اهداف الهي در جامعه و بايد به نحو احسن انجام شود. وي افزود اگر بتوانيم اين دو فريضه را از راه هاي ايجابي در جامعه اجرا كنيم، اقدامي بسيار مناسب در روند اصلاح جامعه است.
امام جمعه قم همچنين به اقدامات قوه قضائيه در اجراي حدود الهي اشاره كرد و گفت: از آيت الله لاريجاني كه بنا دارد حدود الهي را دقيقاً در جامعه اجرا كند تشكر مي كنم.
گفتني است در ابتداي اين ديدار سردار نقدي گزارشي از اقدامات و برنامه هاي بسيج در راستاي محروميت زدايي و اردوهاي جهادي ارائه كرد. وي با اشاره به برنامه هاي جديد بسيج در اجراي دو فريضه امر به معروف و نهي از منكر در جامعه اظهار داشت: بزودي بسيج، امر به معروف و نهي از منكر را با شيوه اي جديد و رويكردي ايجابي در جامعه اجرا خواهد كرد./

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.