9 دي روز اتمام حجت با دشمنان

سردار نقدي در جمع پاسداران سپاه علي بن ابي طالب (ع) سپاه استان قم عنوان كرد:
9 دي روز اتمام حجت با دشمنان
چهارشنبه, 10/08/1389 - 14:43
پاسخ ملت ما يقيناً به هر فتنه و آزمايشي كه پيش آيد همين حضور و خلق حماسه 9دي است.
9 دي روز اتمام حجت با دشمنان
سردار نقدي عنوان كرد: 9 دي روز اتمام حجت با دشمنان

رئيس سازمان بسيج مستضعفين با بيان اينكه 9دي روز اتمام حجت با دشمنان بود، گفت: پاسخ ملت ما يقيناً به هر فتنه و آزمايشي كه پيش آيد همين حضور و خلق حماسه 9دي است.
به گزارش روابط عمومي رياست سازمان بسيج مستضعفين، سردار نقدي امروز در جمع پاسداران سپاه علي بن ابي طالب (ع) در حسينيه ثارا... ستاد سپاه استان قم افزود: همان غيرتي كه مردم قم را در روز 19دي سال 56 براي دفاع از مقدسات به ميدان آورد و جرقه پيروزي اين انقلاب را زد، همان غيرت منجر به حضور مردم در خلق حماسه ماندگار 9دي در سال 88 شد، وي ادامه داد: حماسه اي كه ملت ايران در جنگ نرم آفريده اند هيچ كم از آنچه كه در دفاع مقدس خلق كردند ندارد.
سردار نقدي به برنامه هاي آتي دشمن در مقابله با نظام اسلامي ايران اشاره كرد و گفت: دشمن در پي فتنه گري براي انتخابات آتي است تا اين انتخابات را تضعيف و حضور مردم را كم رنگ كند و متأسفانه هيچ گاه از تاريخ عبرت نمي گيرد.
وي با بيان اينكه هر قدر زمان از دوران دفاع مقدس مي گذرد ابعاد عظمت آن نمايان مي شود، اظهار داشت: گذشت زمان منجر به روشن شدن وقايع دفاع مقدس خواهد شد، وي دفاع مقدس را شعبه اي ديگر از وقايع كربلا عنوان كرد و گفت: تكليف ما امروز حسيني است و ملت بايد بدانند كه هرقدر از انقلاب مي گذرد امتحانات سخت تري پيش روي است زيرا اين انقلاب در مسير صعود به قله حركت مي كند.
وي با بيان اينكه مردم ايران با بصيرت و آگاهي در حال رقم زدن انقلابي در عرصه اقتصادي هستند اظهار داشت: ملت ايران بداند كه بايد پيروزي ها، ما را مقاوم تر و آماده تر نمايد نه اينكه مغرورمان كند؛ بلكه همت ها را براي موفقيت در جنگ نرم مضاعف كند.
سردار نقدي با اشاره به ويژگي هاي شهر مقدس قم گفت: سپاه علي بن ابي طالب (ع) قم بايد با استفاده از ظرفيت هاي موجود در عرصه هاي ديني، علمي و فرهنگي اين شهر، سرآمد و الگويي براي همه كشور باشد.
سردار مهدي مهدوي نژاد فرمانده سپاه علي بن ابي طالب (ع) قم نيز در اين نشست با اشاره به نقش بسيج در مقابله با فتنه اظهارداشت: سردار نقدي از اولين روزهاي شروع فتنه با صلابت و اقتدار ايستاد و چون خاري در چشم دشمنان و مرحم قلبي براي همه مردم بويژه بسيجيان بوده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.