هنر مردم در 9 دي طومار فتنه گران را در هم پيچيد

سردار نقدي:
هنر مردم در 9 دي طومار فتنه گران را در هم پيچيد
دوشنبه, 10/06/1389 - 14:43
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: هنر و هدفمندي مردم مؤمن و انقلابي در 9 دي ماه سال گذشته، طومار فتنه گران و معاندان نظام مقدس جمهوري اسلامي را در هم پيچيد.
هنر مردم در 9 دي طومار فتنه گران را در هم پيچيد
به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، محمدرضا نقدي ظهر امروز در دوره تخصصي بصيرتي مسئولان كانون هاي سازمان بسيج هنرمندان اظهار داشت: در مسئله فتنه سال گذشته، پيچيدن باطل در لباس حق بزرگ ترين مشكل بود كه با بصيرت مردم و رهنمودهاي رهبر انقلاب ناكام ماند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور، به اثرات قيام امام حسين(ع) در زمينه هاي مختلف اشاره كرد و گفت: در عاشوراي 88 نيز مهر بطلان بر انديشه هاي حسين ستيزان و دشمنان اسلام و انقلاب زده شد.
نقدي، با اشاره به هنرمندي مردم در اين حادثه افزود: نشان دادن اين فتنه تنها با استفاده از ابزار هنر در قالب بصيرت امكان پذير بود.
وي با اشاره به جريان سياسي كشورهاي مستكبر براي استفاده ابزاري از جايگاه هنر گفت: بسياري از قدرت هاي غربي با استخدام هنرمندان فرهيخته و كارآمد در هر رشته، قصد تغيير اذهان عمومي در قالب هنر و چهره زيباي آن براي اهداف پليد خود را داشتند.
نقدي ادامه داد: با اين كار هنر والايي كه بايد براي پيشرفت بشريت استفاده شود مورد استفاده ابزاري براي آرايش چهره خشن ستمكارترين افراد قرار مي گيرد.
وي استفاده ابزاري از هنر را خيانتي بزرگ عنوان و افزود: هنرغربي، هنري مجهز براي چپاول و زورگويي و مشكل آفرين براي جوامع مختلف است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين كشور اظهار داشت: قدرت هاي مستكبر با وجود ريختن خون انسان هاي بي گناه، با استفاده از اصطلاح هنرمندان مختلف در زمينه هاي مختلف سعي در نشان دادن چهره اي مظلوم و انسان دوست از خود دارند.
وي درباره حوادث سال گذشته كشور نيز تصريح كرد: در فتنه سال گذشته بسياري از افراد با تأسي از همين تبليغات كاذب دشمن، وارد جريان مخالف با نظام و به صورت آگاه يا ناآگاه درصدد براندازي اين نظام مقدس شدند.
نقدي تصريح كرد: با اين حال هنرمندان متعهد به آرمان هاي والاي انساني، الهي و خداگونه و خادم و پاسبان فرهنگ هاي اصيل جامعه نيز كم نيستند.
وي به وجود شهيد آويني هاي متعدد در ايران اشاره كرد و گفت: نه تنها در ايران بلكه در ساير نقاط جهان مانند فلسطين و لبنان نيز اين جريان حق طلبي هنرمندانه وجود دارد.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين تأكيد كرد: سازمان بسيج هنرمندان بايد براي انسجام بخشيدن به اين هنرمندان و استفاده هنر آنها به صورت مطلوب و همچنين برنامه ريزي براي تعالي و عدم سقوط و انحطاط هنر تلاش مضاعف تري داشته باشد.
وي قراردهندگان هنر را در دست كشورهاي مستكبر، ثناگويان قدرت هاي شيطاني خواند و افزود: بعضي ها به شوق دريافت جوايز بين المللي از دست بيگانگان آثار خود را در معرض فروش مي گذارند.
نقدي تصريح كرد: با اين حال اين افراد بايد به بي ارزش بودن اين جوايز آن هم از دست جمعي دروغگو و مستكبر پي ببرند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.