دفاع در برابر دشمنان همچنان ادامه دارد

سردار نقدي:
دفاع در برابر دشمنان همچنان ادامه دارد
سه شنبه 1389/07/06 - 14:43
خبرگزاري فارس: رئيس سازمان بسيج مستضعفين گفت: دفاع در برابر دشمنان همچنان ادامه دارد و ملت ما امروز به رهبري مقام عظماي ولايت و ايستادگي رئيس جمهور به پيشرفت هايي دست يافته است.
دفاع در برابر دشمنان همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرگزاري فارس از آبادان، سردار محمدرضا نقدي پيش از ظهر امروز (دوشنبه) در كنگره ملي شهداي زن و شهيده مريم فرهانيان در سينما نفت آبادان اظهارداشت: در سراسر تاريخ ايران و تاريخ كشورهاي جهان هيچ جايي را نمي توان يافت كه در آن ملتي با دست خالي براي حفظ ارزش هاي اخلاقي خود جان فشاني كنند.
وي افزود: در دوران دفاع مقدس دولت ها و قدرت هاي جهان با يكديگر متحد شدند تا انقلاب اسلامي را نابود كنند اما با مقاومت هشت ساله مردم ايران با سرافرازي ختم شد.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين ادامه داد: چنين قطعه درخشان و مايه افتخاري در سراسر تاريخ اين كشور نيست و بايد قدرشناس اين سرمايه بزرگ باشيم.
نقدي تصريح كرد: زنان در اين دفاع نقش بسيار موثري را ايفا كرده و 7 هزار شهيده زن نيز نشان دهنده اين مسئله است.
وي اضافه كرد: در واقع زنان رزمنده در تمام روزهاي جبهه و در بخش هاي مختلف از امدادرساني تا جمع آوري كمك هاي مردمي براي رزمندگان، حضوري فعال و حماسي داشتند.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين خاطرنشان كرد: با اين وجود معتقدم كه بهره برداري كمي از گنجينه دفاع مقدس انجام شده است.
نقدي افزود: در حالي كه در طول دوران جنگ تحميلي بيش از 5 ميليون نفر در آن درگير بودند، تنها 8 هزار عنوان كتاب در اين خصوص چاپ و منتشر شده و در حالي كه بايد ده ها ميليون كتاب از اين گنجينه معنوي نگاشت.
وي گفت: به ويژه در حوزه زنان و حضور آنها در ميادين جنگ و ارزش هايي كه آفريدند بايد بيش از اينها به فعاليت و كار پرداخت.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين ادامه داد: شهيده مريم فرهانيان يكي از اين زناني كه نماد رشادت زنان ايراني محسوب و امروز شاهد برگزاري اين كنگره ملي به نام اين شهيد والامقام هستيم.
نقدي تصريح كرد: شهيده فرهانيان در اوج سرسختي انقلابي خود در برابر خانواده متواضع بود و در اوج حضور در جبهه هاي جنگ حجاب و عفت اسلامي خود را حفظ كرد.
وي اضافه كرد: وصيتنامه اين شهيد بزرگوار نيز كه در يك صفحه تنظيم شده است سراسر اعجاز بوده و حاوي نكات حكيمانه بسيار زيادي است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين خاطرنشان كرد: چنين شخصيتي به هيچ وجه و در هيچ مكتب و مسلكي به جز اسلام پرورش نيافته است.
نقدي در ادامه با بيان اينكه دشمنان از سر بي‏تدبيري و ضعف خود روي به اقدامات ديوانه وار آورده اند، تصريح كرد: آتش زدن قرآن كريم يكي از اين اقداماتي است كه در راستاي اين اعمال بي‏خردانه انجام شده است.
وي تصريح كرد: امروز آمريكا از اين اعمال خود به دنبال منطق و استدلال نيست و آتش زدن قرآن مهر باطل شدي بر نظام روبه زوال آمريكاست.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين اضافه كرد: رفتار امروز دولت‏مردان آمريكايي شبيه رفتار سال آخر شاه است، آنها از يك سو ادعاي دوستي با ملت ايران دارند و از سوي ديگر روز به روز تحريم ها عليه ملت ايران را تشديد مي كنند و اين دوگانگي در رفتار به خاطر ديوانگي و عقل نداشته آنهاست.
وي گفت: دنيا امروز شاهد سقوط و سراشيبي كشورهاي استعمارگر است و اگر رئيس جمهور ما در برابر باقدرت در كاخ آنها پيام ملت ايران را بيان مي كند به دليل ايستادگي اين ملت است.
رئيس سازمان بسيج مستضعفين اظهار داشت: دفاع در برابر دشمنان همچنان ادامه دارد و ملت ما امروز به رهبري مقام عظماي ولايت و ايستادگي رئيس جمهور خود به پيشرفت هاي بي بديلي در زمينه علمي و جهاد فرهنگي دست يافته است.
انتهاي پيام/م10/ع

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.