هدف مجامع بسیج در استان ها استفاده از ظرفیت مردمی برای رفع مشکلات است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در مجمع عالی بسیج سپاه عاشورا:
هدف مجامع بسیج در استان ها استفاده از ظرفیت مردمی برای رفع مشکلات است
پنجشنبه 1399/06/27 - 11:14
رئیس سازمان بسیج مستضعفین هدف از مجامع عالی بسیج را در استان ها و شهرستان ها را استفاده از ظرفیت مردمی برای احصا مسائل مشکلات استان و شهرستان ها و بررسی اولویت دار ترین آن ها در کارگروه و ارائه راهکارعنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛سردار غلامرضا سلیمانی در مجمع عالی بسیج سپاه عاشورا هم افزائی با مسئولان و بین نهادها را ار دیگر اهداف این مجامع برای حل مشکلات نام برد.


وی ظرفیت مردمی را برای تحقق گام دوم انقلاب مهم دانست و اظهارداشت: مردم بايد با این بیانیه آغاز کننده حرکت جدیدی در کشور و در مسیر رو به جلوی انقلاب باشند.


سردار سلیمانی با بیان اینکه محوریت قرار دادن جوانان و روحیه جهادی از تاکیدات رهبر فرزانه انقلاب برای تحقق گام دوم انقلاب است، یادآور شد: ایشان برای تحقق این بیانیه تاکید خاصی به تبریز و آذربایجان دارند و انتظار دارند چون برهه های دیگر نیز آذربایجان شرقی پیشتاز باشد.


وی شکل گیری دولت اسلامی، جامعه پردازی و تمدن نوین اسلامی را از اهداف بیانیه گام دوم انقلاب برشمرد و تاکید کرد: اگر دولت اسلامی شکل گیرد جامعه اسلامی نیز محقق می شود و تمدن سازی اسلامی نیز از پیروزی انقلاب اسلامی آغاز شده است.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.