رزمایش کمک مؤمنانه، اثبات کارآمدی نظام در مقابله با ویروس کرونا است

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین:
رزمایش کمک مؤمنانه، اثبات کارآمدی نظام در مقابله با ویروس کرونا است
شنبه, 01/23/1399 - 09:01
سردار غلامی گفت:رزمایش سراسری کمک های مومنانه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر درجریان شیوع و ویروس کرونا و همچنین اثبات کارآمدی نظام در مقابله با این ویروس، برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامی، معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین در نشست خبری رزمایش سراسری کمک های مومنانه با تحسین عملکرد ارگانها و سازمانهای مختلف در مقابله با ویروس کرونا گفت: عملکرد نظام در مقابله با ویروس کرونا همه ظرفیت های نظام را در کنار ستاد ملی مبارزه با این ویروس به خدمت گرفت به گونه ای که این عملکرد شایسته سازمانها و دستگاههای مختلف دنیا را به تحسین واداشت.

وی افزود: در همین راستا سازمان بسیج مستضعفین با نقش آفرینی پایگاه های مقاومت در حوزه های مختلف و حضور گردان های متعدد به ویژه حلقه های صالحین تشکل های امر به معروف و نهی از منکر در اقشار مختلف به صحنه آمدند و کارآمدی خود را در مقابله با ویروس منحوس کانال را به اثبات رساندند.

سردار غلامی تصریح کرد: اکنون حجم حضور بسیجیان در همه پایگاه ها به بالاترین سطح خود رسیده و در مرحله اول مقابله با این ویروس عملیات غربالگری به خوبی انجام شد و سعی داریم از این ظرفیت برای انجام مرحله دوم غربالگری هوشمند نیز استفاده کنیم در همین مرحله افراد مبتلا و یا مشکوک به ویروس کرونا شناسایی شده و حتی الامکان از ترددهای آنها ممانعت می شود همچنین در راستای کمک به برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا و همچنین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی در اماکن عمومی و مشاغل حساس اجرا می شود.

وی افزود: در همین راستا رزمایش سراسری کمک های مومنانه با هدف حمایت از اقشار آسیب پذیر درجریان شیوع و ویروس کرونا و همچنین اثبات کارآمدی نظام در مقابله با آن، کمک به نیازمندان و فقیران آسیب دیده و جمع آوری کمک های خیرین برگزار می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.