بسیج یک دستگاه حکومتی نیست/ شرکت در انتخابات جلوه ای از تجلی مردم سالاری است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع بسیجیان چهارمحال و بختیاری:
بسیج یک دستگاه حکومتی نیست/ شرکت در انتخابات جلوه ای از تجلی مردم سالاری است
دوشنبه, 11/21/1398 - 14:55
سردار سلیمانی گفت: بسیج یک تشکیلات مردمی و یک تفکر است اما عده ای فکر می کنند بسیج یک دستگاه حکومتی است که این اشتباه است .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین پیش از ظهر امروز در نشست هم اندیشی با فرماندهان پایگاه ها و حوزه های مقاومت استان چهارمحال و بختیاری گفت: بسیج برای آغاز گام دوم انقلاب باید متناسب با فرمایشات مقام معظم رهبری و سند راهبردی بیانیه گام دوم انقلاب قدم بر دارد.
 
وی با اشاره به اینکه بسیج همان طور که در طول چهل سال گذشته برنامه های زیادی را اتخاذ کرده است تصریح کرد: باید با حفظ اهداف و منظومه فکری مقام معظم رهبری و تدوین سیاست های ایشان گام برداریم.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه باید در بسیج سازماندهی متناسب تری صورت گیرد اظهار کرد: برنامه ها را باید اولویت بندی کرد و طبق ان پیش رفت.

اگر کادر های بسیج بسیج را نشناسند در برنامه ریزی ها خطا می کنند

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه بسیجیان باید خودشان بسیج را بیشتر از هرکسی بشناسند گفت: اگر کادرهای بسیج ، خوب بسیج را نشناسند در برنامه ریزی ها خطا می کنند.

سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه  بسیج یک تشکیلات مردمی و یک تفکر است خاطر نشان کرد: عده ای فکر می کنند بسیج یک دستگاه حکومتی است که این اشتباه است.

وی با تاکید بر اینکه بسیج تشکیلات انقلاب اسلامی است گفت: هر نفر از ملت ایران به راحتی می توانند جای خود را در بسیج پیدا کنند.

سردار سلیمانی با اشاره بر اینکه هر هیئت اندیشه ورز در بسیج یک مغز است گفت: این مغز است که باید با اشرافیت پیرامون خود چه فرمانی را در پیش روی خود متجلی کند و چه برنامه ای را تدارک ببیند.

شرکت در انتخابات جلوه ای از تجلی مردم سالاری است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به انتخابات پیش رو گفت: شرکت در انتخابات یک جلوه از تجلی مردم سالاری است .
 
سردار سلیمانی با تاکید بر اینکه مردم در سایر ابعاد باید سالار خود باشند گفت: بسیج عامل تفکر مردم سالاری دینی است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.