تقویت 54 هزار پایگاه بسیج در سراسر کشور جزو اولویت های ماست/ درخشان بودن کارنامه بسیج در طول 4 دهه

سردار سلیمانی در همایش سراسری فرماندهان بسیج:
تقویت 54 هزار پایگاه بسیج در سراسر کشور جزو اولویت های ماست/ درخشان بودن کارنامه بسیج در طول 4 دهه
یکشنبه, 11/06/1398 - 13:07
سردار سلیمانی گفت: تلاش می شود که در سال 99، برنامه ریزی های گسترده ای در جهت تقویت هر چه بیشتر 54 هزار پایگاه بسیج در سراسر کشور صورت بگیرد تا بتوانیم به بهترین شکل شاهد تحقق اهداف انقلاب اسلامی باشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در همایش سراسری فرماندهان بسیج کشور که صبح امروز با حضور فرماندهان عالیرتبه سپاه و بسیج در سالن 5 آذر سازمان بسیج برگزار شد، با اشاره به اینکه بعد از گذشت یک سال از صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توسط رهبرمعظم انقلاب، بسیج تلاش گسترده ای در جهت تحقق آن انجام داده است، اظهار داشت: امام خامنه ای در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، جوانان و نوجوانان را بارها مورد خطاب قرار داده اند و این نشان می دهد که ایشان نقش این رده های سنی در تحقق تمدن اسلامی را ویژه می دانند.


وی ادامه داد: بسیج برگرفته از انقلاب اسلامی و مردم است و رهبرمعظم انقلاب اسلامی در طول این چند دهه، اهمیت خاصی برای تقویت بسیج قائل بوده اند و این نشان می دهد که به مرور زمان باید شاهد گسترش تفکر بسیجی در سطح کشور باشیم.


سردار سلیمانی با اشاره به برگزاری جلسات متعدد با فرماندهان سپاه های استانی و فرماندهان نواحی بسیج سراسر کشور اظهار داشت: تقویت پایگاه های بسیج محلات یکی از اولویت های اصلی سازمان بسیج مستضفعین محسوب می شود و تلاش می شود که در سال 99، برنامه ریزی های گسترده ای در جهت تقویت هر چه بیشتر 54 هزار پایگاه بسیج در سراسر کشور صورت بگیرد تا بتوانیم به بهترین شکل شاهد تحقق اهداف انقلاب اسلامی باشیم.

رئیس سازمان بسیج مستضفعین افزود: بسیج کارنامه درخشانی در طول 40 سال گذشته داشته است و تلاش ما بر این است که بتوانیم فعال تر و پویاتر از گذشته باشیم و بتوانیم تفکر بسیجی را رشد و گسترش دهیم و در این راه، فعالیت های پایگاه های مقاومت بسیج برایمان اهمیت زیادی دارد.

وی تاکید کرد: تقویت پایگاه های بسیج در محلات باعث تحقق محله اسلامی می شود و پایگاه های بسیج می توانند در این راه، نقش آفرینی موثری داشته باشند.

سردار سلیمانی در پایان خاطرنشان کرد: 54 هزار پایگاه بسیج خواهر و برادر در سراسر کشور برای اسلامی کردن محلات با محوریت مساجد می توانند گام های بلندی بردارند و پویا بودن پایگاه های بسیج می تواند باعث تقویت گروه های جهادی، مهارت افزایی بسیجیان،افزایش فعالیت های بسیج در فضای مجازی، نهادینه کردن زندگی ایرانی-اسلامی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و حضور در اردوهای راهیان نور، جذب و انسجام و سازماندهی نیروهای انقلابی و ... شوند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.