دشمن به دنبال عملیات روانی در فضای مجازی است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در اصفهان:
دشمن به دنبال عملیات روانی در فضای مجازی است
جمعه, 10/13/1398 - 13:29
رئیس سازمان بسیج گفت: دشمن با انجام عملیات روانی سنگینی از طریق فضای مجازی و ماهواره ها، در کشور القای سرخوردگی، ناامیدی و نا امنی می کنند؛ این درحالی است که خود آمریکا به صورت مشهود دچار مشکلات بزرگی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی شب گذشته در مراسم سالگرد شهادت شهید امنیت سجاد شاهسنایی گفت: بیش از چهل سال است که انقلاب اسلامی، ایران را از دیگر کشور ها متمایز کرده و این جای تامل و تعمق دارد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در گذشته کشوری بودیم که تمام مقدرات ما را بیگانگان تعیین می کردند، حتی پادشاه مملکت را انگلیسی ها آوردند و ارتش یکصد هزار نفری آموزش دادند؛ اما این ارتش حتی یک تیر هم به طرف متفقین شلیک نکرد.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) با شناسایی یک انرژی نهفته در میان یک ملت شیعه و انقلابی، انقلاب اسلامی را رهبری کرد و از طرفی شاه با وجود این که به زعم خودش در اوج اقتدار قرار داشت 26 دی ماه فرار کرد.

سردار سلیمانی تصریح کرد: چهار ماه قبل از آن روز، 16 نهاد اطلاعاتی آمریکا گزارشی منتشر کردند که هیچ تهدیدی متوجه نظام شاهنشاهی ایران نیست، متن انگلیسی آن در اینترنت موجود است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین افزود: رژیم پهلوی بر اساس محاسبات، رژیم مستحکمی بود اما این انقلاب با نیروی ایمان و متاثر از نهضت عاشورا، بدون سلاح و با تکیه بر فرهنگ ایثار و شهادت توانست قوی ترین حکومت غرب آسیا را در یک چشم بر هم زدن ساقط کند.

وی ادامه داد: مهم ترین دستاورد انقلاب، جمهوری اسلامی بود که مردم در حد اعلاء در سرنوشت خود مشارکت دارند، تمام مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی به صورت مستقیم و غیر مستقیم با رای مردم انتخاب می شوند و تعداد انتخابات جمهوری اسلامی در دنیا بی نظیر است.

سردار سلیمانی ابراز داشت: ما در موضوع اقتصادی مکتب امام و رهبری را سرمشق قرار ندادیم و در دوران دفاع مقدس عده ای نسخه های توسعه بانک جهانی را در کشور ما به مرحله اجراء گذاشتند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج در ادامه گفت: اقتصادی که امروز در کشور ما اجرا می شود، اقتصادی نیست که مسیر آن را انقلاب اسلامی تعیین کرده باشد و اگر در مولفه اقتصاد هم راه انقلاب اسلامی را می رفتیم، امروز با این مشکلاتی که مردم به آن اعتراض دارند مواجه نبودیم.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی فقط جمهوری اسلامی نبود؛ با انقلاب اسلامی مفهوم قدرت در دنیا تغییر کرد به گونه ای که در جریان انقلاب حتی یک تیر هم به طرف رژیم شاهنشاهی شلیک نشد.

وی تصریح کرد: دلیل تیراندازی در تهران هم حمله گارد به همافران نیروی هوایی بود که آن ها از خودشان دفاع کردند و مردم هم به کمک همافران رفتند و با توجه به دستوری که ژنرال هایزر برای کودتا داده بود مردم با سنگربندی در خیابان ها از کودتای ارتش جلوگیری کردند.

وی گفت: با انقلاب اسلامی یک ملت و نظام سیاسی الگو به دنیا معرفی شد که گفتمان آن مقاومت است، تمام هندسه نظام سلطه برای اداره جهان دستخوش لرزه و شکاف شد؛ به همین خاطر آمریکا تمام توان خود را بکار می گیرد که جمهوری اسلامی را دچار مشکل، آشوب، محاصره اقتصادی، محاصره تبلیغاتی و در نهایت به زعم خودشان متوقف کند.

سلیمانی ادامه داد: تمام هدفشان این است که بتوانند مسیر را بدست بگیرند، چرا که این ها قدرت هایی هستند که با چپاول سرمایه های مردم دنیا ارتزاق می کنند؛ تاریخ شکل گیری آمریکا و اروپا مبتنی بر چپاول، غارتگری، کشتار و خونریزی است.

وی افزود: هیچ گاه سراغ نداریم که اروپا و آمریکا خدمتی به جهان اسلام کرده باشند و این سوال پیش می آید که چرا جهان اسلام همیشه باید صحنه تاخت و تاز غربی ها باشد؛ اکنون که یک ملت به پا خواسته و توانسته زیر یوغ نظام سلطه خارج شود این ملت را راحت نمی گذرند.

سردار سلیمانی عنوان کرد: ملت ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی هیچ گاه به دنبال جنگ نبوده و همیشه به دنبال صلح، آزادی و توسعه بوده یک الگو برای جهان بشریت است.

وی گفت: دشمنان توطئه و جنگ را بر ما تحمیل کردند، کودتاهایی طراحی کردند و در همه موارد هم شکست خورده و نظام سلطه هیچ گاه نتوانسته در مقابل جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران پیروز شود.

سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: در موضوع افزایش نرخ قیمت بنزین مردم اعتراضاتی داشتند و مسئولان باید اعتراض مردم را در همه موضوعات بشنوند و اقدامات مناسب انجام بدهند اما جدای از اعتراضات مردمی، آمریکایی ها تلاش کردند با استفاده از منافقان و سلطنت طلب ها اتفاقات دیگری را در کشور ما رقم بزنند.

رئیس سازمان بسیج تصریح کرد: در بین برخی اراذل سلاح توزیع کردند و محموله های سلاح زیادی را آماده کردند، اما این اتفاق بزرگ خنثی شد.

سلیمانی ابراز داشت: با کمال وقاهت در رسانه های خود حرف از ساقط کردن جمهوری اسلامی می زدند که با راهپیمایی های مردم در سراسر کشور نقشه هایشان خنثی شد و بعد از آن با عقب نشینی واضح گفتند که ما به دنبال ساقط کردن جمهوری اسلامی نبودیم.

جانشین فرمانده سپاه در امر بسیج گفت: کشور ما در حال حرکت رو به جلو است و اقتصاد ما بنا به اعلام رسمی بانک جهانی در مسیر رونق قرار گرفته و آثار آن را در سال 99 بیشتر مشاهده خواهیم کرد؛ اقدامات لازم در جهت تحقق اقتصاد مقاومتی برابر تدابیر مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) انجام می گیرد.

سردار سلیمانی ادامه داد: پروژه ایجاد آشوب و ناآرام سازی در جمهوری اسلامی همزمان با اتفاقاتی که در عراق و لبنان  برنامه ریزی شده بود با شکست مواجه شد.

وی خاطر نشان گرد: دشمن با انجام عملیات روانی سنگینی از طریق فضای مجازی و ماهواره ها، در کشور القای سرخوردگی، ناامیدی و نا امنی می کنند؛ این درحالی است که خود آمریکا به صورت مشهود دچار مشکلات بزرگی است.

سلیمانی ادامه داد: شهدا جان خود را تقدیم کردند تا امروز مردم با امنیت زندگی کنند و در دنیا عزت داشته باشند؛ کشور ما یک کشور عاشورایی به شمار می رود و مهم ترین اقدام عملی برای بستر سازی ظهور حضرت حجت (عج) تشکیل جمهوری اسلامی عاشورایی است.

وی تصریح کرد: به گفته رهبر معظم انقلاب(مد ظله العالی) شکست های دشمن در چهل سال دوم انقلاب بسیار بزرگتر و مفتضحانه تر از چهل سال اول خواهد بود و پیروزی های ملت ایران بزرگتر و با عظمت تر نمایان می شود.

رئیس سازمان بسیج در پایان ابراز داشت: امنیت جمهوری اسلامی با دلار و تجهیزات فنی به وجود نیامده، امنیت خود را مدیون خون شهدا هستیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.