انقلاب اسلامی مسیر عالم را متحول کرده است/ اولویت بسیج خدمت رسانی به مردم است

رییس سازمان بسیج مستضعفین در جمع نخبگان بسیجی گلستان:
انقلاب اسلامی مسیر عالم را متحول کرده است/ اولویت بسیج خدمت رسانی به مردم است
پنجشنبه, 09/28/1398 - 15:21
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بسیج باید درمناطق کم برخوردار و حاشیه شهرها نقش آفرینی و سپاه و بسیج خدمات اجتماعی را اولویت خود قرار داده اند و به جرات میگویم حل مشکلات مردم نسبت به حل مشکلات سازمانی خودمان اولویت دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رییس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در همایش بسیج قلب قدرت نرم با حضور نخبگان بسیجی گفت: پیروزی انقلاب اسلامی در یک سرزمین حساس و راهبردی در منطقه غرب آسیا سرآغاز تحول تاریخ این آب و خاک محسوب می شود.

سردار سلیمانی بیان داشت: دستاورد های پیروزی انقلاب اسلامی تنها سرنگونی رژیم پهلوی و حاکمیت سلطنتی نبود و اکنون میبینیم پیروزی انقلاب اسلامی مسیر عالم را با تغییر هندسه قدرت و با ارائه الگو تغییر داده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین اظهار کرد: در جریان جنگ جهانی دوم با وجود تسلیم ژاپن و خودکشی هیتلر ، آمریکایی ها تصمیم گرفتند دو شهر هیروشیما و ناکازاکی را بمباران اتمی کرده و جامعه ملل را به سازمان ملل با حق وتو به نفع خودشان تغییر دهند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج خاطر نشان کرد: از دوران جنگ های صلیبی به بعد هیچ گاه غارت گری و استکبار علیه جهان اسلام متوقف نشده است.

سردار سلیمانی در این باره ادامه داد: بنگاه های بزرگ سرمایه داری ، شرکت های نفتی و سازنده تسلیهات مدرن ، اقتصاد و رسانه آمریکا در اختیار یهودیان صهیونیست است و پارلمان های آمریکا اعم از کنگره و سنا با نظر صهیونیست ها شکل میگیرد اما در کشور ما  امام راحل (ره) از دهه ۴۰ فرمودند که ما اسرائیل را به رسمیت نمیشناسیم.

وی ضمن اشاره دستاورد های پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: پیروزی انقلاب اسلامی منجر به برافراشتن بیرقی برای نجات و رها شدن بشریت از زیر یوق نظام سلطه بود  و ۴۰ سال پیش نه تنها انقلاب ما به فضل الهی بلکه ملت ما بعد از پیروزی انقلاب اسلامی هم پای آن ایستاد که وحدت و یکپارچگی ملت ایران عمق فرهنگی ملت ما را نمایان می کند چراکه با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی در این راه به پیش می روند.

سردار سلیمانی گفت: در موضوع اقتصادی ضروری است راه حل های بومی و متکی به مردم را در مسیر کار خود قرار دهیم و یکی از اولیت های اقشار بسیج این است که متناسب با بوم منطقه ای که در آن قرار دارند به مسائل آن منطقه متوجه داشته باشد تا منجر حل مسائل شود.

وی بیان داشت: علی رغم تروریسم اقتصادی علیه ایران اسلامی پروژه های پیشرفت و آبادانی و محرومیت زدایی متوقف نشده است و به سمت قله های پیشرفت رهسپار شده ایم.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج اظهار کرد: در جبهه انقلاب امام خامنه ای (مدظله العالی) مقاومت فعال را سیاست گذاری کرده اند و خود آمریکایی ها امروز اعتراف می کند دنبال تغییر نظام اسلامی نیستند یعنی اینها خودشان می دانند خیلی کوچک تر از آن هستند که بخواهند براندازی کنند چراکه راهبرد مقاومت فعال ملت ایران پیروز شده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز راه برای ما روشن است و بسیج باید در زمینه زندگی روزمره مردم نقش آفرینی کند و در چرخه رونق تولید با مشاغل زودبازده منجر به چرخاندن چرخ تولید و صنعت شود.

این مقام مسئول اظهار داشت: بسیج باید درمناطق کم برخوردار و حاشیه شهرها نقش آفرینی و سپاه و بسیج خدمات اجتماعی را اولویت خود قرار داده اند و به جرات میگویم حل مشکلات مردم  نسبت به حل مشکلات سازمانی خودمان اولویت دارد.

وی در پایان افزود: بسیج اقشار و متخصصین فلسفه وجودی شان ایجاد هم افزایی با سایر دستگاه و ارگان و ادارات و خود مردم است تا هرجا مسئله و مشکلی وجود داشت آن را رفع کند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.