هنرمندان بسيجي راهي سرچشمه مس مي شوند

هم داستاني هنر و صنعت
هنرمندان بسيجي راهي سرچشمه مس مي شوند
سه شنبه, 12/03/1389 - 14:43
تعدادي از هنرمندان بسيجي راهي مس سرچشمه مي شوند.
هنرمندان بسيجي راهي سرچشمه مس مي شوند
تعدادي از هنرمندان بسيجي راهي مس سرچشمه مي شوند. به گزارش امورارتباطات و بين الملل سازمان بسيج هنرمندان در برنامه اي 2 روزه به ميزباني موسسه صندوق بازنشستگي صنايع مس كشور، كاروان هنرمندان بسيجي متشكل از چهره هاي فرهنگي ادبي و هنري از معدن رو باز و بخشهاي تخصصي مجتمع مس سرچشمه كرمان بازديد خواهند كرد.

مجري طرح بازديدهاي فرهنگي هنري از مراكزصنعتي ، با اعلام اين مطلب افزود: "صنعت" و"هنر" دو عنصر به هم پيوستهً تمدنها هستند و اگر بخواهيم كه پيشرفت هاي كشور كه به همت و تلاش مستمر كارگران،مهندسان،كاركنان و مديران تلاشگر ايراني رقم خورده، در ابعاد تاريخ و تمدن جاودانه شوند، بايد هنرمندان به ميدان آمده و توانمنديها و پيشرفتها را در قالب جذاب هنر پژواك بخشند. به همين دليل هم سازمان بسيج هنرمندان در پي آشنايي فرهيختگان و اهالي هنر با ظرفيتهاي صنعتي و پيشرفت هاي جمهوري اسلامي در اين حوزه مي باشد.

گفتني است كه اين بازديد در روزهاي 4 و 5 اسفند ماه در كرمان برگزار مي شودو علاوه بر بازديد از مجتمع مس سر چشمه،زيارت مرقد شهداي كرمان و مسجد صاحب الزمان ، بازديد از باغ تاريخي ماهان و موزه دفاع مقدس كرمان از ديگر برنامه هاي اين برنامه دو روزه است.

هنرمنداني نظير: نادر طابزاده-جمال شورجه-جمشيد جم-سعيد صادقي-محمدرضا شرف الدين-حبيب احمد زاده-سيد محمد مير زماني-بيژن خاوري-اكبر حر-مهدي فيوضي-هوشنگ جمشيديان-امير نصير بيگي-رحمان صيفي آزاد-مهرزاد ارشدي و ناصر علي باكيده حضور خواهند داشت.‏

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.