رونمایی

تولید کننده : روایت فتح
کتاب کعبه بوی بهشت می‌دهد به روایت زندگی شهید منا مرجان ناز قلیچی پرداخته که توسط بنیاد روایت فتح تولید شده است. این کتاب در روز یکشنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت۱۷:۳۰ در محل مجتمع فرهنگی اسوه رونمایی خواهد شد.
تولید کننده : روایت فتح
کتاب شاهرگی برای حریم به سیر زندگی شهید مدافع حرم حمیدرضا اسداللهی می‌پردازد. این کتاب توسط بنیاد روایت فتح چاپ شده که در روز یکشنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت ۸ صبح در سالن همایش شرکت ملی پخش وزارت نفت رونمایی خواهد شد.
تولید کننده : ۱۳۹۶
حفظ صورت نظام و انقلاب در گفتمان رهبر انقلاب از اهميت فوق‌العاده‌‌‌اي برخوردار است، اما مهم‌تر از آن حفظ سيرت و باطن انقلاب است. به‌همين خاطر است كه سخنراني‌هاي متعدد و پيام‌هاي گوناگوني از ايشان به اين موضوع اختصاص پيدا كرده است. رهبر انقلاب حفظ سيرت را عامل اقتدار و حل مشكلات جامعه مي‌دانند و مي‌فرمايند: «بايد همه مراقب باشيم كه نظام جمهوري اسلامي - كه نظام اسلامي است، نظام ديني است، مفتخر به اين است كه در قالب احكام دين و اسلام و قرآن مي‌خواهد حركت كند - تبديل نشود به يك نظام بي‌اعتقاد به دين؛ به‌قول آقايان، يك نظام سكولار؛ باطن سكولار، ظاهر ديني؛ باطن مجذوب به فرهنگ غربي و قدرت‌هاي مسلط بر آن فرهنگ، و ظاهر شعائر ديني و مسائل دينيِ دم‌‌‌‌‌دستي؛ اينجوري نشود. نظام اسلامي بايد به معناي واقعي كلمه، اسلامي باشد و روزبه‌‌‌‌‌روز به مباني اسلام نزديك‌تر شود؛ اين است كه گره‌‌‌‌‌هاي فروبسته را باز مي‌كند، اين است كه مشكلات را حل مي‌كند، اين است كه به جامعه عزت و اقتدار مي‌دهد، اين است كه طرفداران نظام جمهوري اسلامي را در همه جاي دنيا بيشتر خواهد كرد.»
تولید کننده : ۱۳۹۶
«حسن مطلع»، دربرگيرنده‌ي ۴۶ پيام نوروزي از حضرت امام رحمه‌الله‌عليه و رهبر انقلاب است كه بر اساس سير تاريخي صدور پيام‌ها تنظيم شده است. همچنين با توجه به آنكه معمولاً و خصوصاً از سال ۱۳۷۸ به بعد و پس از تعيين شعار سال، رهبر انقلاب در طول سال نيز طي بياناتي به تبيين و تشريح تفصيلي شعار سال مبادرت كرده‌اند در پايان برخي از پيام‌ها مشخصات يك يا چند سخنراني براي اطلاع از آن بيانات به خواننده‌ي محقق ارائه شده است.
تولید کننده : انتشارات نسل روشن
کتاب "عارفانه " دربردارنده زندگینامه و خاطرات عارف شهید "احمدعلی نیری" است که از سوی نشر ...
تولید کننده : سازمان بسیج اصناف کشور/ موسسه پژوهش های کاربردی تبلیغی راه اهل بیت (ع)
کتاب "عارفانه " دربردارنده زندگینامه و خاطرات عارف شهید "احمدعلی نیری" است که از سوی نشر ...
تولید کننده : سازمان بسیج اصناف کشور/ موسسه پژوهش های کاربردی تبلیغی راه اهل
کتاب "عارفانه " دربردارنده زندگینامه و خاطرات عارف شهید "احمدعلی نیری" است که از سوی نشر ...
تولید کننده : انتشارات نسل روشن
اين كتاب به فرماندهان نظامي پيشنهاد مي گردد.
تولید کننده : سازمان بسيج اصناف و بازاريان
كتاب حاضر حاوي آموزه‌هاي پيشرفت و رونق در كسب و تجارت است. مباحث اين اثر در هشت فصل تنظيم شده است.
تولید کننده : فاتحان ، سازمان بسيج جامعه زنان كشور
فرشته نجات روايت دختري بيست ساله است كه در ۱۷ سالگي مهم ترين تصميم زندگي خود را با عضويت در جمعيت شير و خورشيد سرخ گرفت و با گذراندن دوره بهياري راهي ديار غربت شد.
تولید کننده : نشر فاتحان
اين كتاب صرفا به زندگي شهيد نپرداخته و حوداث دفاع مقدس و سازمان فداييان خلق را بررسي مي‌كند. شروع داستان ما با دختري به نام ناهيد در سازمان مجاهدين است كه تحت تأثير ارتباط با اين شهيد قرار مي‌گيرد. براساس نامه‌نگاري‌ها اين شخصيت متحول مي‌شود و زندگي تازه‌اي آغاز مي‌كند. داستان كتاب براساس اسناد و مدارك واقعي است.
تولید کننده : سازمان بسيج اصناف كشور/ موسسه پژوهش هاي كاربردي تبليغي راه اهل بيت (ع)
كتاب "درسنامه احكام بازار" از مجموعه كاربردهاي فقه در زندگي مي باشد كه به موضوع احكام شرعي كسب و كار و تجارت (فقه بازار) پرداخته است.اين كتاب به كوشش صادق زيّني و زير نظر استاد محمدحسين فلاح زاده تدوين شده است كه به عنوان درسنامه در دوره آموزشي احكام تجارت و كسب و كار براي صدور و تمديد پروانه كسب اصناف و بازرگانان استفاده مي شود.
تولید کننده : نشر امينان
كتاب "عارفانه " دربردارنده زندگينامه و خاطرات عارف شهيد "احمدعلي نيري" است كه از سوي نشر امينان به چاپ رسيده است. در اين كتاب مادر، دوستان، استادان و شاگردان اين شهيد بزرگوار به خاطره گويي از وي پرداخته و از خصوصيات نيك شهيد نيري سخن گفته اند.شهيد احمدعلي نيري يكي از شاگردان خاص مرحوم آيت الله حق شناس بود؛ايشان درباره شهيد نيري گفتند: " در اين تهران بگرديد. ببينيد كسي مانند اين احمد آقا پيدا مي شود يا نه؟"

صفحات

تبلیغات

شیعیان نیجریه، مسلمانان فراموش شده
واکاوی مفهوم «آتش به اختیار»