در فضای مجازی جنگ تمام عیاری با دشمن داریم/ دانشجویان، سربازان صحنه‌ تحقق بیانیه گام دوم هستند

سردار سپهر در مشهد مقدس:
در فضای مجازی جنگ تمام عیاری با دشمن داریم/ دانشجویان، سربازان صحنه‌ تحقق بیانیه گام دوم هستند
پنجشنبه, 06/07/1398 - 18:14
رئیس سازمان بسیج گفت: در عرصه فضای مجازی با دشمن جنگ تمام عیار داریم و دشمن نیز از این ابزار نوین برای اهداف استکباری خود استفاده می‌کند لذا باید آفند و پدافند در این فضا صورت بگیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار محمدحسین سپهر، جانشین رئیس سازمان بسیج در حاشیه مراسم اختتامیه بیست و چهارمین دوره طرح ولایت درمسجد الزهرا (س) دانشگاه فردوسی مشهد اظهار کرد: اجرا و به نتیجه رساندن فرامین رهبر معظم انقلاب نیازمند سرمایه انسانی توانمند، بصیر، کارآمد، متخصص، جهادگر و انقلابی است.

وی افزود: امروز دانشجویان به عنوان نسل پرتلاش و پرامید کشور، سربازان و راهبران صحنه های تحقق بیانیه گام دوم نیز هستند.

دانشجویان، سربازان و راهبران صحنه‌ تحقق بیانیه گام دوم هستند

جانشین رئیس سازمان بسیج گفت: برای انجام این مهم نیازمند دانشجویان با بصیرت دینی و سیاسی هستیم که با کسب علم ودانش و تجربه به وسیله عملیاتی کردن تجربه‌های علمی و معارف اسلامی نیازمندی های انقلاب اسلامی را برطرف کنند.

وی افزود: خواسته های تحقق دولت، جامعه و تمدن اسلامی که مورد نظر رهبری است، عموما ناظر بر سرمایه های انسانی است و این سرمایه ها امروز در دانشگاها و حوزه های علمیه باید راهبری و عملیاتی شود.

سردار سپهر تصریح کرد: انتظار داریم در تربیت نسل دانشجویان انقلابی امروز به عنوان بزرگ ترین سرمایه های کشور، همه دستگاه‌ها و نهادها تلاش داشته باشند و سازمان بسیج با همکاری مؤسسه امام خمینی(ره) در قم سالهای زیادی در راستای تربیت دینی و بصیرتی دانشجویان قدم برداشته است.

دانشجویان انقلابی باید مطالبه‌گری از دستگاه‌ها داشته باشند

وی با اشاره به اینکه در کنار آن بسیج دانشجویی و اساتید توانمند و آگاهی داریم که برای عملیاتی کردن فرامین رهبر معظم انقلاب، علم را به تجربه و معارف دینی گره بزنیم افزود: دانشجویان به عنوان نیروی انقلابی باید تکثیر شوند و باید با تفکر راهبردی و عمل به منویات رهبری نسبت به اجرای مفاد بیانیه گام دوم اقدام کنند.

جانشین رئیس سازمان بسیج خاطرنشان کرد: دانشجویان انقلابی باید مطالبه گری از دستگاه‌ها داشته باشند  و با نشاط و امید در جامعه در اجرای منویات رهبری تلاش جهادی و کوشش داشته باشند.

وی افزود: فضای مجازی واقعیتی است که تأثیرگذار ترین عامل بر افکار، اراده ها و باورهای مردم جهان است.

تولید محتوا در فضای مجازی لازمه تحقق فرآیند انقلاب اسلامی است

سردار سپهر گفت: ما در این عرصه توانمندی خوبی فراهم کردیم اما تولید محتوا در فضای مجازی بسیار اهمیت دارد لذا توقع داریم دانشجویان، طلبه‌ها و اساتید دانشگاه در تولید محتوای انقلابی ارزشی و دینی به عنوان لازمه تحقق فرآیند انقلاب اسلامی است، تلاش کنند

وی افزود: در این عرصه فضای مجازی با دشمن جنگ تمام عیار داریم و دشمن نیز از این ابزار نوین برای اهداف استکباری خود استفاده می کند لذا باید آفند و پدافند در این فضا صورت بگیرد.

جانشین رئیس سازمان بسیج با اشاره به اینکه امروز ابعاد فروپاشی آمریکا از زبان دشمن اعلام می شود، اظهار کرد: در این مسیر با مقاومت و ایستادگی تمام توان خود را برای اعتلای اسلام و مظلومین عالم به کار بگیریم و به ثمر بنشیند.

منبع:صبح توس

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.