لزوم تقویت گروه های جهادی برای حل مشکلات کشور

رییس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد:
لزوم تقویت گروه های جهادی برای حل مشکلات کشور
شنبه, 05/26/1398 - 17:41
سردار سلیمانی در آیین افتتاح گروه جهادی شهید هدایت در بخش سرفیروزآباد کرمانشاه گفت: راه برون رفت از مشکلات، تقویت اردوهای جهادی است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی،رییس سازمان بسیج مستضعفین همزمان با افتتاح  اردوی جهادی، درمانی و فرهنگی گروه جهادی شهید هدایت در کرمانشاه با اشاره به روحیه ی و انگیزه ی جوانان در برپایی اردوهای جهادی گفت:جوانان با روحیه انقلابی و جهادی و با قصد خدمت به محرومین بدون هیچ چشم داشتی به اردوهای جهادی اعزام می‌شوند.

 

وی با اشاره به نقش روحیه جهادی و انقلابی جوانان در پیروزی انقلاب اسلامی ایران افزود: انقلاب اسلامی ایران با روحیه جهادی و انقلابی به پیروزی رسید و حیات انقلاب با روحیه جهادی و از خودگذشگی ادامه دارد.

 

سردار سلیمانی تصریح کرد: اردوهای جهادی را مقام معظم رهبری پیشنهاد دادند و حمایت کردند و جایگزین جهاد سازندگی سابق شد و امروز تجلیل از اردوهای جهادی تجلیل از مقام جهاد و از خودگذشتگی است.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: برای برون رفت از مشکلات کشور نیاز است که اردوهای جهادی تقویت شود و تنها راه حل مشکلات، روحیه انقلابی و جهادی است.

 

سردار سلیمانی بیان کرد: هر جایی‌که ضعفی وجود دارد به دلیل این بوده که نگاه انقلابی وارد نشده و امروز تفکر و نگاه انقلاب در عرصه فناوری، تکنولوژی حوزه دفاع و نظامی ورود پیدا کرده و توان موشکی ما سبب شده تا دشمن جرات کوچک‌ترین تحرکی نداشته باشد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: اگر امروز صنعت کشور مشکل دارد به دلیل این است که نگاه انقلابی در آن وارد نشده است.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.