تسهیل ارتباط مردم با مناطق آسیب دیده وظیفه سامانه «عمران اجتماعی»

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج عنوان کرد:
تسهیل ارتباط مردم با مناطق آسیب دیده وظیفه سامانه «عمران اجتماعی»
دوشنبه, 05/07/1398 - 16:03
سردار سلیمانی گفت: این سامانه ارتباط مردم و خیرین را با مناطق آسیب دیده، روستاها و شهرهایی که در سیل اخیر دچار خسارت جدی شده اند را تسهیل می کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامرضا سلیمانی پیش از ظهر دوشنبه در حاشیه رونمایی از سامانه «عمران اجتماعی» در سخنانی با بیان اینکه در ادامه جهاد همبستگی با مردم عزیز سیل زده در استان های مختلف همکاران ما در سازمان بسیج سازندگی اقدام به طراحی یک سامانه در فضای وب کرده اند، اظهار داشت: این سامانه به نام «عمران اجتماعی» در استان لرستان رونمایی شد.

وی با بیان اینکه این سامانه می تواند کمک های مردم، خیرین و همه مراکزی که می خواهند در کمک به احداث، بازسازی و تعمیر منازل آسیب دیده در سیل سهیم باشند را تسهیل کند، گفت: در قالب این سامانه مردم، خیرین و ... می توانند وارد این سامانه شوند و از میان واحدهای تخریب شده یا آسیب دیده واحد مورد نظر را انتخاب کنند، کمک خود را واریز کنند و بر نحوه مصرف کمک واریز شده در روند احداث، بازسازی و تعمیر واحدها نظارت داشته باشند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، تصریح کرد: این سامانه ارتباط مردم و خیرین را با مناطق آسیب دیده، روستاها و شهرهایی که در سیل اخیر دچار خسارت جدی شده اند را تسهیل می کند.

سردار سلیمانی با بیان اینکه الان سپاههای استانی، گروههای جهادی و مردم دست به دست هم داده اند تا کاری که به عهده دستگاههای دولتی بوده را کمک کنند که با توجه به شرایط آب و هوایی  انجام شود.

وی، گفت: احداث و تعمیر ۱۱ هزار و ۵۰۰ واحد در این سامانه آماده معرفی بوده،  بارگذار شده و مردم و خیرین می توانند آنها را برای اجرا انتخاب کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.