گروه های جهادی بیشتری به منطقه اعزام می شود

سردار غیب پرور در جلسه خدمت رسانی به سیل زدگان خرم آباد:
گروه های جهادی بیشتری به منطقه اعزام می شود
شنبه, 01/17/1398 - 15:04
سردار غیب پرور گفت: امروز کار شما بسیجیان در خدمت به مردم سیل زده همانند رزمندگانی است که در شهر حلب سوریه می جنگند.
 گروه های جهادی بیشتری به منطقه اعزام می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ صبح امروز جلسه خدمت رسانی به مردم سیل زده خرم آباد با حضور سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین و سردار کشکولی فرمانده سپاه لرستان و دیگر فرماندهان مرتبط با خدمت به سیل زدگان با موضوع افزایش خدمت رسانی برگزار شد.

 

سردار غیب پرور در این جلسه ضمن دریافت آخرین وضعیت منطقه از مسئولان؛ گفت: باید با هماهنگی بیشتر بین دستگاه های مرتبط سرعت خدمت رسانی به مردم افزایش یابد و گروه های جهادی بسیج سازندگی بیشتری به منطقه اعزام شود.

 

وی در ادامه ضمن استفاده از ظرفیت معتمدین محلی افزود: امید مردم به سپاه و بسیج است و ما نمی توانیم تا برگشت زندگی مردم به روال عادی خود را کنار بکشیم و بسیج تا آخر در کنار مردم سیل زده خصوصا مردم لرستان حضور دارد.

 

رییس سازمان بسیج مستضعفین ضمن تشکر از تلاش شبانه روزی بسیجیان افزود: امروز کار شما بسیجیان در خدمت به مردم سیل زده همانند رزمندگانی است که در شهر حلب سوریه می جنگند.

 

سردار غیب پرور در پایان ضمن اشاره به فرمایشات رهبری در جلسه روز 13 فروردین گفت: رهبری نسبت به وضعیت برادران و خواهران ما که در سیل گرفتار شدند دغدغه های زیادی داشتند و از تمام بسیج هم مانند همه دستگاه ها توقع استفاده از تمام ظرفیت برای خدمت داشتند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.