باور کردن جوانان راه نجات کشور است

رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
باور کردن جوانان راه نجات کشور است
چهارشنبه, 12/22/1397 - 08:28
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: شهدای ما در قابل تجهیزات و قدرت دشمن نلرزیدند و نهراسیدند بلکه مکتب مقاومت و ایستادگی را در پیش گرفتند و دشمن را به زانو درآوردند.
باور کردن جوانان راه نجات کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور در برنامه اختتامیه شانزدهمین دوره جشنواره ملی راهیان‌نور، اظهار کرد: دفاع مقدس گنجی است که باید آن را استخراج کرد، سال‌ها نیاز است تا آموزه‌های این گنج عظیم بررسی و مورد تحلیل قرار گرفت.

 

وی افزود: دفاع مقدس همان حماسه عاشورا و کربلا است، ملت ما در دفاع مقدس به تبعیت از امام راحل و بدون در نظر گرفتن محاسبات دنیوی در مقابل دشمن ایستادند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت :شهدای ما در قابل تجهیزات و قدرت دشمن نلرزیدند و نهراسیدند بلکه مکتب مقاومت و ایستادگی را در پیش گرفتند و دشمن را به زانو درآوردند.

 

غیب‌پرور عنوان کرد: امام حسین(ع) در صحنه کربلا از امکانات مادی بی‌نصیب بود و فقط تعداد کمی یار و یاور داشتند اما به تکلیف خود که همان جهاد در راه خداوند متعال بود، عمل کردند در دوران دفاع مقدس رزمندگان ما نیز در مقابل سلاح و امکانات دشمن هیچ بودند اما به پیروی از مکتب حسینی در مقابل دشمنان و مستکبران ایستادند.

 

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس مایه عزت انقلاب اسلامی شد، اظهار کرد: همه دشمنان از شرق و غرب عالم دست در دست هم دادند تا انقلاب نوپای اسلامی ما را زمین بزنند، علت این عصبانیت آنها این بود که ما فریاد استقلال و عزت و اعتلاء اسلام را سر می‌دادیم این تنها کلام امام راحل ما بود.

 

غیب‌پرور عنوان کرد: در دوران دفاع مقدس همه مردم ما غیرتمندانه وارد صحنه شده و به تکلیف خود عمل کردند و حامی اسلام و انقلاب شدند و ارزش‌های اسلامی چون ایثار، فداکاری، صبر و استقامت را به نمایش گذاشتند.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: معدل سن شهدا در دوران دفاع مقدس ۲۲ سال و نیم بود، عالم باید بداند که جوانان ما در ایام جنگ برای دفاع از عقیده کمر همت بستند و در خط مقدم قرار گرفتند و سختی‌ها را به جان خریدند.

 

وی اظهار کرد: امروز راه نجات، رستگاری و فلاح کشور باور کردن جوانان است، رهبر معظم انقلاب نسبت به جوانان اهمیت ویژه‌ای قائل هستند، بیانات ایشان از سر حکمت است و در تعریف از جوانان تعارف نمی‌کنند.

 

غیب‌پرور افزود: اگر جوانان را باور کنیم و به آنها اعتماد داشته باشیم، آینده انقلاب بیمه خواهد شد، باید این نگاه در میان مسؤولان کشور ایجاد شود.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مناطق عملیاتی میقات عشق و میعادگاه عاشقان است، زائران سرزمین‌نور باید بدانند که سفیران شهدا هستند و باید نام و یاد شهدا را زنده نگه دارند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.