ارسال بیش از 36 هزار اثر ادبی و هنری به دبیرخانه شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور

سردار سلیمانی خبر داد:
ارسال بیش از 36 هزار اثر ادبی و هنری به دبیرخانه شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور
چهارشنبه, 12/15/1397 - 12:38
سردار سلیمانی با بیان اینکه جشنواره ره آورد سرزمین نور به منظور ثبت احساسات زائران راهیان نور فعالیت می کند،گفت: امسال 36 هزار و 206 اثر ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس به این جشنواره ارسال شده است.
ارسال بیش از 36 هزار اثر ادبی و هنری به دبیرخانه شانزدهمین دوره جشنواره ملی سرزمین نور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار یعقوب سلیمانی فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج در گفت و گویی از استقبال بی نظیر زائران راهیان نور از جشنواره مردمی ره آورد سرزمین نور خبر داد و گفت: طبق اعلام دبیرخانه شانزدهمین دوره جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور، امسال 36 هزار و 206 اثر ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس و در رشته های شعر، داستان، متن ادبی، دلنوشته، عکس، فیلم کوتاه و ... به این دبیرخانه ارسال شده است.

 

وی ادامه داد: 16 دوره از برگزاری جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور می گذرد و اردوگاه شهید باکری خرمشهر، میزبان برگزاری اختتامیه این جشنواره است و همه ساله شاهد تجلیل از برگزیدگان جشنواره ره آورد سرزمین نور در اواخر اسفند ماه هستیم.

 

سردار سلیمانی با بیان اینکه جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور پلی ارتباطی بین نسل امروز و نسل گذشته است، افزود: جشنواره ملی ره آورد سرزمین نور باعث خلق آثار ادبی و هنری با موضوع راهیان نور و دفاع مقدس توسط نسل های امروزی شده است و زائران راهیان نور می توانند دیده ها و شنیده های خودشان را از سفر به اردوهای راهیان نور، در قالب های ادبی و هنری پیاده سازی کنند و به این جشنواره مردمی ارسال نمایند تا اثرشان مورد داوری قرار بگیرد و در صورت برگزیده شدن، تجلیل خواهند شد.

 

فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با اشاره به اینکه ثبت احساسات و عواطف زائران راهیان نور ، یکی از اهداف عمده جشنواره ره آورد سرزمین نور است، گفت: همه ساله شاهد حضور هنرمندان در اختتامیه جشنواره ره آورد سرزمین نور هستیم و امروزه هنر و ادبیات می تواند بهترین ابزار برای انتقال فرهنگ و سیره شهدا باشد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.