شیشه عمر بسیج، پایگاه مقاومت است/ برنامه‌های خود را از مساجد اجرا کنید

سردار غیب‌پرور در جمع فرماندهان منتخب پایگاه‌های بسیج سمنان:
شیشه عمر بسیج، پایگاه مقاومت است/ برنامه‌های خود را از مساجد اجرا کنید
سه شنبه, 11/30/1397 - 14:59
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در جمع فرماندهان بسیج سمنان از دشمنی‌هایی گفت که همیشگی است و بر لزوم توجه به ظرفیت‌های بسیج تأکید کرد.
شیشه عمر بسیج، پایگاه مقاومت است/ برنامه‌های خود را از مساجد اجرا کنید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ صبح امروز نشست سردار غلام‌حسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین با فرماندهان پایگاه‌های منتخب بسیج استان سمنان با موضوع پایگاه‌محوری با حضور 100 نفر از منتخبان برادر و خواهر در حسینیه شهدای گمنام سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان برگزار شد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در این نشست گفت: بسیج با وجود گذشت 40 سال از عمر انقلاب اسلامی همچنان در راه مردم و در مسیر خدمت به آن‌ها قرار دارد و این روحیه همچنان باید حفظ شود.

 

سردار غلام‌حسین غیب‌پرور ادامه داد: امروز بسیج برای رفع مشکلات کشور در بخش‌های مختلف آماده کمک است و باید از ظرفیت‌ها و توان بسیجیان به‌خوبی استفاده شود.

 

وی تصریح کرد: جنس انقلاب اسلامی همواره جنس پیشرفت برای همه مردم و مظلومان جهان بوده و باید در این مسیر پرشتاب‌تر از گذشته حرکت کرد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین اضافه کرد: دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی چهار دهه است که با انقلاب به دشمنی‌های متعددی پرداخته‌اند و همواره خواسته‌اند برای ملت ایران سختی ایجاد کنند و ما را در تنگنا قرار دهند؛ اما با حضور همیشگی مردم در صحنه تا امروز به اهداف خود دست نیافته‌اند.

 

غیب‌پرور گفت: دشمنی‌های دنیای استکبار با مردم ایران همچنان ادامه دارد و در این شرایط باید از ظرفیت بسیجیان بیش از گذشته استفاده کرد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه معتقدم شیشه عمر بسیج، پایگاه مقاومت است، اظهار داشت: اولویت اول بسیج، حمایت از پایگاه‌های مقاومت مساجد و محلات است؛ بسیج اقشار باید سهم خود را در پایگاه‌های محلات مشخص کند.

 

غیب‌پرور بیان کرد: به هیچ عنوان نباید از بابت استفاده از سوله‌های صالحین از بسیجیان وجهی دریافت شود.

 

وی تصریح کرد: نگاه ما در بودجه‌ریزی پایگاه‌ها آماری نخواهد بود؛ بودجه را به زلف آمار گره نزده‌ایم.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ۳۰ درصد برنامه‌های بسیج را بومی محلی دیده‌ایم، اضافه کرد: فرماندهان نواحی باید دیدارهای مردمی خود را به مساجد و تودیع و معارفه مسؤولان بسیج را به مساجد ببرند.

 

غیب‌پرور گفت: در یادواره‌هایی شرکت می‌کنم که در مساجد برگزار می‌شود؛ فرماندهان پایگاه‌ها همه برنامه‌های خود را از مساجد و با محوریت مساجد اجرا کنند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.