سردار غیب‌پرور با اهالی جنوب شهر سمنان دیدار کرد

در دومین روز سفر به استان سمنان؛
سردار غیب‌پرور با اهالی جنوب شهر سمنان دیدار کرد
سه شنبه, 11/30/1397 - 09:37
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دومین روز سفر به استان سمنان با اهالی و مؤثران محله سرداران شهید سمنان دیدار کرد.
سردار غیب‌پرور با اهالی جنوب شهر سمنان دیدار کرد

به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی بسیج؛ سردار غلام‌حسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز در دومین روز سفر به استان سمنان با اهالی محله سرداران شهید سمنان در جنوب این شهر دیدار کرد.

 

وی در این دیدار که در محله اسلامی سرداران شهید واقع در میدان ابوذر- مسجد مهدیه برگزار شد، با شماری از اهالی جنوب شهر سمنان و دست‌اندرکاران این محله اسلامی دیدار و درباره روند خدمت‌رسانی مطلوب به مردم گفت‌وگو کرد.

 

رئیس شورای محله اسلامی سرداران شهید سمنان نیز در این نشست گزارشی از روند فعالیت‌های انجام‌شده در راستای رفع مشکلات مردم جنوب شهر سمنان مطرح کرد.

 

در این نشست عنوان شد که اجرا شدن کامل طرح محله اسلامی باعث ارتقای سلامت و نشاط محلی در محلات شهر تاریخی سمنان می‌شود.

 

طرح محله اسلامی در منطقه ابوذر از محلات قدیمی مرکز استان سمنان در حال اجراست و در این طح تلاش می‌شود تا ارائه خدمات مناسب و بهتر به مردم محل، ارتقای امنیت و ایجاد بستری همراه با آرامش، نشاط و پرامید برای شهروندان فراهم شود.

 

تعمیق باورهای دینی، ارتقای مودت و همدلی، نگاه عدالت‌محور، ظهور مظاهر اسلامی، ارتقای سلامت روحی و روانی و... از دیگراهداف این طرح است.

 

شورای محله اسلامی سرداران شهید سمنان متشکل از بخش‌های اقتصاد و توانمندسازی، عمران و سازندگی، فرهنگی و اجتماعی، سمعی و بصری، امور بانوان، امنیت و انتظامی و نماینده هیأت امنای مساجد است.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین نیز در این نشست، راهکارهایی برای اثربخشی بیشتر برنامه‌ها در طرح محله‌ اسلامی ارائه و از خدمات ارائه‌شده قدردانی کرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.