حاکم شدن روحیه جهادی در دستگاه های اجرایی شرط غلبه بر مشکلات کشور است

سردار غلامی:
حاکم شدن روحیه جهادی در دستگاه های اجرایی شرط غلبه بر مشکلات کشور است
یکشنبه, 11/21/1397 - 06:50
معاون هماهنگ کننده سازمان بسيج مستضعفين گفت: اصلی ترین دلیل دشمنی علیه ملت ایران صادر شدن اندیشه و تفکر انقلاب اسلامی در جهان است.
 حاکم شدن روحیه جهادی در دستگاه های اجرایی شرط غلبه بر مشکلات کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سرتیپ دوم پاسدار نعمان غلامی معاون هماهنگ کننده سازمان بسيج مستضعفين در یادواره شهدای بسیج منطقه پارچین استان تهران اظهار داشت: دشمن تمام توان خود را برای آنکه انقلاب اسلامی به چهل سالگی نرسد انجام داد اما به فضل الهی و به کوری چشمشان، انقلاب اسلامی چهل سالگی دوم خود را با شتاب بیشتری نسبت به حرکت اولیه آغاز کرده است و دلیل آن جایگاه و نفوذ پیدا کردن تفکر انقلاب اسلامی در جهان و حاصل نبرد مستقیم با دشمنان است.

 

سردار غلامی با اشاره بر تاثیر تفکر انقلابی در جبهه مقاومت افزود : امنیت یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب در چهل سالگی خود است و مصداق آن همین رزمندگان و شهدای مدافع حریم ولایت هستند. وی با اشاره دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی از جمله پیشرفت روز افزون توان علمی و فناوری، صنایع و معادن ، توان دفاعی ، موشکی و نطامی و... بر سرعت پیشرفت های انقلاب اشاره و آنرا بسیار مطلوب تر و غیر قابل مقایسه با دوران منحوس پهلوی دانست.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره با آغاز چهل سالگی دوم انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: امروز همه باید باهم پیمان ببندیم که بتوانیم برای حل مشکلات مردم نقش آفرینی کنیم و این امکان پذیر است و لازمه آن حاکم شدن روحیه جهادی در دستگاه های اجرایی و دولتی می باشد.

 

سردار غلامی با اشاره به اجرای 40 هزار طرح سازندگی در کشور به همت بسیج افزود: این کار با مشارکت مردم در سراسر کشور آغاز شده است، کاری که در تاریخ خدمت رسانی کشور بی سابقه است و مانند ندارد.

 

معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج در پایان اضافه کرد: یادواره شهدا محلی است برای تجدید میثاق و بیعت همه ما بر انجام رسالت و مسئولیتی که در قبال انقلاب در چهل سالگی دوم برعهده داریم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.