نشانه های فروپاشی در اردوگاه قدرت های غربی نمایان شده است

سردار سپهر:
نشانه های فروپاشی در اردوگاه قدرت های غربی نمایان شده است
سه شنبه, 11/16/1397 - 16:50
جانشین سازمان بسیج مستضعفین گفت: نشانه های فروپاشی در اردوگاه های قدرت های غربی در حال نمایان شدن است و ما باید از این پیچ های سخت تاریخ با اقتدار عبور کنیم.
نشانه های فروپاشی در اردوگاه قدرت های غربی نمایان شده است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سردار محمد حسین سپهر جانشین سازمان بسیج مستضعفین در آیین اختتامیه چهار دوره آموزشی دانشکده شهید مطهری که صبح امروز در دانشکده شهید مطهری بسیج برگزار شد اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران یکی از بزرگترین رویدادهای تاریخ جهان است؛ انقلاب اسلامی در جغرافیای ایران محصور نمی شود بلکه انقلاب یک پیام توحیدی برای مستضعفان و آزادگان عالم بود.

 

وی ادامه داد: بیش از سه قرن بود که قدرت های برجسته جهان به دنبال حذف دین از رشد و توسعه جامعه بودند، آنها می خواستند دنیا را با تفکرات و قوانین ضد توحیدی اداره کنند اما یک عالم دینی شیعه پرچم قیام علیه کفر و شرک را برداشت و بر اساس نهضت امام حسین(ع) قیام کرد، سربازان و یاران خود را انتخاب و تربیت کرد و در نهایت به هدف نهایی خود رسید.

 

سردار سپهر یادآور شد: وقتی انقلاب اسلامی به پیروزی رسید، تمام دنیا برای مقابله با آن به پا ایستادند و یک اتحاد بین المللی علیه انقلاب شکل گرفت.

 

جانشین سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: مسئله تحریم برای دیروز و امروز نیست، بلکه 40 سال است که انواع فشارها و تحریم ها علیه جمهوری اسلامی ایران اعمال می شود؛ 40 سال است که این جنگ و مبارزه در عرصه های مختلف ادامه دارد و ما شاهد اوج خباثت و دشمنی افرادی هستیم که مدعی حقوق بشر هستند.

 

وی در ادامه گفت: نشانه های فروپاشی در اردوگاه های قدرت های غربی در حال نمایان شدن است و ما باید از این پیچ های سخت تاریخ با اقتدار عبور کنیم.

 

سردار سپهر با بیان اینکه تربیت و آموزش جوانان مؤمن و متدین و بسیجی انقلابی بر عهده بسیج است، افزود: به دنبال آن هستیم تا با تحقق بسیج ده ها میلیونی، زمینه ظهور حضرت صاحب الزمان(عج) را فراهم کنیم.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.