رويكرد بسيج بکارگیری از نيروهاي جوان است

فرمانده کل سپاه در جمع خبرنگاران:
رويكرد بسيج بکارگیری از نيروهاي جوان است
شنبه, 11/13/1397 - 16:25
فرمانده سپاه درخصوص ٤٠ هزار طرح عمرانی زودبازده توسط بسیج گفت: اصل انجام كار با هسته اوليه گروه هاي جهادي است كه در منطقه حضور پيدا كنند تا رويكرد جديد بسيج در استفاده از نيروهاي جوان همان منطقه را اجرا كنند.
رويكرد بسيج بکارگیری از نيروهاي جوان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج؛ سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه در حاشیه آغاز به کار ٤٠ هزار طرح عمرانی زودبازده توسط بسیج، با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  اصل انجام کار با هسته اولیه گروه های جهادی است که در منطقه حضور پیدا کنند تا رویکرد جدید بسیج در استفاده از نیروهای جوان همان منطقه را اجرا کنند.

 

جعفری افزود: این پروژه ها مربوط به حوزه های عمرانی، آب، بهداشتی و درمانی، کشاورزی، آبخیزداری و ... است.

 

وی گفت: سقف خاصی برای اعتبار این پروژه ها نگذاشته ایم و سپاه و بسیج بخش عمده ای از اعتبارات این پروژه ها را تامین می کنند و اگر احساس نیاز کردیم از بودجه های پشتیبان دولتی هم استفاده خواهیم کرد.

 

فرمانده سپاه تصریح کرد: به طور کلی این پروژه ها کوچک و زودبازده هستند که در مناطق محروم صورت می گیرد و طبیعتا هرچه از شهرهای بزرگ فاصله بگیریم محرومیت بیشتری خواهد بود و یکی از ویژگی های این پروژه ها این است که در دورترین مناطق هم اجرا می شود و باعث تمرکز بر روی پروژه های کوچک می شود.

 

جعفری خاطرنشان کرد: دولت بر روی پروژه های بزرگ تمرکز دارد؛ این پروژه ها چون توسط خود مردم انجام می شود با بودجه های کم قابل اجراست.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.