راهیان نور بهترین فرصت برای تربیت انسانها برای انقلاب اسلامی است

سردار غیب پرور:
راهیان نور بهترین فرصت برای تربیت انسانها برای انقلاب اسلامی است
دوشنبه, 11/01/1397 - 20:36
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: پرداختن به محتوای راهیان نور اهمیت زیادی دارد و باید دربرگیرنده اقشار مختلف مردم باشد.
راهیان نور بهترین فرصت برای تربیت انسانها برای انقلاب اسلامی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بسیج، سردار غلامحسین غیب پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در هفدهمین جلسه قرارگاه مرکزی راهیان نور سپاه و بسیج با بیان اینکه طرح اعتلای بسیج یعنی خدمت رسانی خالصانه به مردم، اظهار داشت: امام خامنه ای رهبرمعظم انقلاب اسلامی تاکید ویژه ای بر اعتلای بسیج و خدمات آن به آحاد مردم دارند، به طوری که اثرات آن قابل مشاهده باشد.

 

وی با اشاره به اهمیت اردوهای راهیان نور و تاکید بر تقویت محتوا و زیرساخت های این سفرهای معنوی اظهار داشت: راهیان نور بهترین فرصت برای تربیت انسانها برای انقلاب اسلامی است و به همین دلیل، می توان گفت که پرداختن به محتوای راهیان نور اهمیت زیادی دارد و باید دربرگیرنده اقشار مختلف مردم و اثرگذاری بر آنان باشد.

 

سردار غیب پرور تاکید کرد: تشکیل هیئت های اندیشه ورز در راهیان نور اهمیت زیادی دارد و سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری بسیج می تواند تجربیات موفق در استانها در برگزاری اردوهای راهیان نور را جمع آوری نماید و به آن بپردازد.

 

رئیس سازمان بسیج مستضعفین خاطر نشان کرد: تقویت اردوهای راهیان نور دریایی در استان های هرمزگان و بوشهر، برگزاری دوره های روایت گری دفاع مقدس، بازدید از مزار شهدا، تقویت زیرساخت های زیارتگاه های شهدا، توجه ویژه به محتوا و چگونگی اثرگذاری راهیان نور، ارتباط مستمر با زائران راهیان نور در طول سال و ... از جمله مباحثی است که باعث رشد کمی و کیفی اردوهای راهیان نور می شود.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.